-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортного засобу : Розвал схо...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортного засобу : Розвал сходження, Заміна рульової рейки (50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-011490-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270265
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09210000-4 Мастильні засоби (олива, салідол)- ID: UA-2026-09-02-011481-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270264
Відділ освіти Сокирянської міської ради ЄДРПОУ: 43932985ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абрикоси, персики код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-02-011487-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270260
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання- ID: UA-2026-09-02-011493-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270256
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АКВА" ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41390693ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профлист 5005 мат., профлист 8017 мат. (44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’...×-
Профлист 5005 мат., профлист 8017 мат. (44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами)
- ID: UA-2026-09-02-011499-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270252
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безкаркасні крісла мішки- ID: UA-2026-09-02-011492-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270251
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’юте...×-
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’ютерної програми «М.Е.Doc» з правом використання на рік (Модуль «Звітність») та права використання компоненти засобу КЗІ комп’ютерної програми «М.Е.Doc» (Модуль «Звітність», Модуль «Облік ПДВ»)
- ID: UA-2026-09-02-011485-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270249
КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини системи опалення в будівлі Дударківського ліцею Пристоличної...×-
Капітальний ремонт частини системи опалення в будівлі Дударківського ліцею Пристоличної сільської ради по вул. Гоголя, 37 в с. Дударків Бориспільського району Київської області
- ID: UA-2026-09-02-011479-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270247
Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради ЄДРПОУ: 43946694ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)- ID: UA-2026-09-02-011480-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270245
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-02-011459-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270239
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цегла- ID: UA-2026-09-02-011470-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270238
ТОВ "НіжинТеплоМережі" ЄДРПОУ: 32750668ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор 12V 7Ah- ID: UA-2026-09-02-011462-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270236
Миколаївська обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26300716ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДМРВ (116). FERODO Диск гальмівний. VALEO Комплект зчеплення. REMSA Колодки гальмівні диск...×-
ДМРВ (116). FERODO Диск гальмівний. VALEO Комплект зчеплення. REMSA Колодки гальмівні дискові. LEMFORDER Опора кульова. NOOG Маточина колеса в зборі. Комплект зчеплення SACHS.
- ID: UA-2026-09-02-011468-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270235
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліграфічна продукція- ID: UA-2026-09-02-011466-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270234
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-02-011456-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270232
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -