-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-02-004433-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263214
Гуманітарний відділ Зимнівської сільської ради ЄДРПОУ: 44054715ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні ключі Secure Token 338-M- ID: UA-2026-09-02-004366-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263212
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ГОРОДКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44008014ДК 021:2015: 30234000-8 Носії інформаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтруючий елемент масляного фільтра ГАЗ-53, 3307,66 код ДК 021:2015 - 42910000-8 Апарати...×-
Фільтруючий елемент масляного фільтра ГАЗ-53, 3307,66 код ДК 021:2015 - 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
- ID: UA-2026-09-02-004380-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263211
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРЕМЕНЧУКГАЗ" ЄДРПОУ: 03351734ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-02-004359-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263210
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0110 ЄДРПОУ: 33252672ДК 021:2015: 50112200-5 Послуги з технічного обслуговування автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-02-004390-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263209
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22107388ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболка "Біжу за героя"- ID: UA-2026-09-02-004368-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263208
Відділ культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я Попільнянської селищної ради ЄДРПОУ: 42266041ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV): 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги пр...×-
ДК 021:2015 (CPV): 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних (послуги проектного менеджменту в межах реалізації Проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці ”) програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, що фінансується Європейським Союзом.
- ID: UA-2026-09-02-004388-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263207
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельнихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для...×-
Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для лабораторії)
- ID: UA-2026-09-02-004372-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263203
ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
світлодіодна панель Армстронг ULM 60*60 36W 6500K (ДК 021:2015 31520000-7 Світильники та о...×-
світлодіодна панель Армстронг ULM 60*60 36W 6500K (ДК 021:2015 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура) ( 31521000-4 - Світильники)
- ID: UA-2026-09-02-004369-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263201
Харитонівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348740ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з використання (експлуатації) обладнання, необхідного для проведення спортивного з...×-
послуги з використання (експлуатації) обладнання, необхідного для проведення спортивного заходуд (№2458/2.018/5, 2236/9)
- ID: UA-2026-09-02-004370-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263200
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютер в комплекті- ID: UA-2026-09-02-004389-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263199
Комунальне некомерційне підприємство "Чигиринська багатопрофільна лікарня" Чигиринської міської ради ЄДРПОУ: 02005289ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автозапчастини (34310000-3)- ID: UA-2026-09-02-004376-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263198
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса ЄДРПОУ: 14321736ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металодетектор- ID: UA-2026-09-02-004358-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263197
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валік з ручкою , пензель- ID: UA-2026-09-02-004313-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263195
Корюківський заклад дошкільної освіти №2 "Веселка" Корюківської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 21406663ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір для фото глянцевий А4 (100 арк.), Папір А4 (500 л.), Скотч 12х2м. двосторонній, Скот...×-
Папір для фото глянцевий А4 (100 арк.), Папір А4 (500 л.), Скотч 12х2м. двосторонній, Скотч 48 ммх45 м, Зошит А5 (48 стор.), Папір А4 кольоровий Комунальний заклад "Публічна бібліотека" Калинівської міської ради
- ID: UA-2026-09-02-004350-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263194
КЗ "Публічна бібліотека" Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 39703986ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -