-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сіль, куркума, паприка мелена, кмин, часник сушений, лавровий лист, орегано, хмелі-сунелі,...×-
сіль, куркума, паприка мелена, кмин, часник сушений, лавровий лист, орегано, хмелі-сунелі, перець мелений, ванільний цукор, мускатний горіх, кориця мелена, гірчичний порошок, оцет
- ID: UA-2026-09-03-015404-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288734
Ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка Коростишівської міської ради ЄДРПОУ: 22066560ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манна крупа 1 кг; Крохмаль картопляний 300 г- ID: UA-2026-09-03-015403-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288733
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Висвітлення діяльності Великолюбінської селищної ради друкованим засобом масової інформаці...×-
Висвітлення діяльності Великолюбінської селищної ради друкованим засобом масової інформації - Часопис Городоччини "Народна думка" (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 79820000-8 - Послуги, пов’язані з друком)
- ID: UA-2026-09-03-015405-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288732
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змивка монтаж. піни 500мл BauGold(ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-09-03-015401-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288731
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ніж- ID: UA-2026-09-03-015402-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288730
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей "холодна зварка" Скол. 40гр ДК 021:2015: 24910000-6 — Клеї- ID: UA-2026-09-03-015399-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288728
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодильник низькотемпературний- ID: UA-2026-09-03-015398-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288727
Київський національний університет технологій та дизайну ЄДРПОУ: 02070890ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони ріжка «Млин» 1 кг- ID: UA-2026-09-03-015397-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288726
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення медичного та психіатричного оглядів працівників закладу професійної (...×-
Послуги з проведення медичного та психіатричного оглядів працівників закладу професійної (професійно-технічної освіти міста Дніпра, підпорядкованого департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради
- ID: UA-2026-09-03-015394-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288725
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпровський регіональний центр професійно - технічної освіти" ЄДРПОУ: 05536076ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг вода Santan ГИ 50 підводка (ДК 021:2015: 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труб...×-
Шланг вода Santan ГИ 50 підводка (ДК 021:2015: 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
- ID: UA-2026-09-03-015395-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288724
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні дослідження (випробування)- ID: UA-2026-09-03-015396-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288723
ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котушка для тримера M10Х1.25 O1.6-3.0мм (ДК 021:2015: 16810000-6 — Частини для сільськогос...×-
Котушка для тримера M10Х1.25 O1.6-3.0мм (ДК 021:2015: 16810000-6 — Частини для сільськогосподарської техніки)
- ID: UA-2026-09-03-015393-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288722
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка робочого проекту «Система автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про по...×-
Розробка робочого проекту «Система автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в приміщенні амбулаторії за адресою сел. Хроли, вул. Польова буд.6, Харківського району, Харківської області
- ID: UA-2026-09-03-015390-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288721
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №4 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38008823ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник (Уайт-спірит 0,58кг)- ID: UA-2026-09-03-015389-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288720
КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04399714ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонометр на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету "Захист і пор...×-
Тонометр на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету "Захист і порятунок" в КЗЗСО "Гімназія №28 імені В'ячеслава Чорновола Хмельницької міської ради" за адресою: місто Хмельницький, вул. Симона Петлюри,12
- ID: UA-2026-09-03-015392-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288718
КУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 25803013ДК 021:2015: 33123000-8 Обладнання для обстеження серцево-судинної системиАктивна -