-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-012838-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246051
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загал...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Я досліджую світ» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н54) 3 клас (у 6- ти частинах) (авт. Гільберг Т.Г., Тарнавська С.С., Грубіян Л.В., Павич Н.Н.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-012835-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246050
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптери DJI Matrice 4Е- ID: UA-2026-08-31-012831-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246048
Військова частина А7013 ЄДРПОУ: 24974066ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт теплотраси системи опалення механічних боксів з ремонтними майстернями...×-
Капітальний ремонт теплотраси системи опалення механічних боксів з ремонтними майстернями Ушомирської транспортної дільниці Коростенського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» за адресою: Коростенський р-н., с. Ушомир вул. Молодіжна 44А
- ID: UA-2026-08-31-012829-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246046
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-08-31-012830-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246045
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор- ID: UA-2026-08-31-012827-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246043
Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради "Охтирська міська стоматологічна поліклініка" ЄДРПОУ: 33683650ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15620000-0 «Крохмаль та крохмалепродукти»- ID: UA-2026-08-31-012824-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246042
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки для сміття за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 19640000-4 — Поліетиленові мішки та пакети для...×-
Мішки для сміття за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 19640000-4 — Поліетиленові мішки та пакети для сміття
- ID: UA-2026-08-31-012825-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246041
КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 05401658ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
яйцо- ID: UA-2026-08-31-012823-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246040
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна для непромислового використання (сосна/береза) згідно ДК 021:2015 код 03...×-
Деревина дров’яна для непромислового використання (сосна/береза) згідно ДК 021:2015 код 03410000-7 «Деревина»
- ID: UA-2026-08-31-012822-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246039
МАСЕВИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "СОНЕЧКО" РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26452722ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт із здійснення авторського нагляду під час будівництва об'єкта: «Будів...×-
Виконання робіт із здійснення авторського нагляду під час будівництва об'єкта: «Будівництво перетинки від ***)» (1 пусковий комплекс).
- ID: UA-2026-08-31-012816-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246038
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки (Код ДК021:44520000-1 - Замки, ключі та петлі)- ID: UA-2026-08-31-012818-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246037
Школа І-ІІІ ступенів № 213 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598765ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-08-31-012821-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246036
КЗ Копилівський ліцей Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 20610746ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту адміністративної будівлі батальйону патрульної поліції в селі...×-
Послуги з поточного ремонту адміністративної будівлі батальйону патрульної поліції в селі Чайки управління патрульної поліції в Київській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Валерія Лобановського, 3 2- А, с. Чайки
- ID: UA-2026-08-31-012815-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246035
Департамент патрульної поліції ЄДРПОУ: 40108646ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 12 днів (до 13.09.26 00:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-08-31-012820-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246034
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -