-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44520000-1 Замки, ключі та петлі(лапка дверна)- ID: UA-2026-08-31-004934-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238237
Комунальне підприємство "Волинська обласна інфекційна лікарня" Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 03398983ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Фільтри АФА-ХП-20 (1 пак. 100 шт))- ID: UA-2026-08-31-004935-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238236
Гідрометеорологічий центр Дніпропетровської та Донецької областей ЄДРПОУ: 19430915ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з технічного обслуговування сигналіз...×-
Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з технічного обслуговування сигналізатора газу метеостанції Нікополь)
- ID: UA-2026-08-31-004939-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238234
Гідрометеорологічий центр Дніпропетровської та Донецької областей ЄДРПОУ: 19430915ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (технічне обслуговування (перезарядка) вогнегасників)
- ID: UA-2026-08-31-004945-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238232
Головне управління статистики в Одеській області ЄДРПОУ: 02361819ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор (ДК 021:2015-15830000-5 Цукор і супутня продукція- (15831000-2 Цукор))- ID: UA-2026-08-31-004937-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238231
Білоцерківський природничо-математичний ліцей-гімназія №16 ім. М.О.Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 25293724ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікрофон Rode Wireless Pro (m505837) або еквівалент, ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони т...×-
Мікрофон Rode Wireless Pro (m505837) або еквівалент, ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.
- ID: UA-2026-08-31-004941-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238230
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи опалення будівлі за адресою: 39627, Полтавська обл., м...×-
Послуги з поточного ремонту системи опалення будівлі за адресою: 39627, Полтавська обл., м. Кременчук, проспект Полтавський, 11
- ID: UA-2026-08-31-004938-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238229
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (універсальна послуга) за серпень 2026 р.- ID: UA-2026-08-31-004936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238228
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття провул.Єдності в с.Г...×-
Виконання робіт: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття провул.Єдності в с.Городок Рівненського району" Коригування
- ID: UA-2026-08-31-004940-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238227
Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту транспортного засобу: Dodge модель SPRINTER; Kia модель Sorento; Mitsubi...×-
Послуги з ремонту транспортного засобу: Dodge модель SPRINTER; Kia модель Sorento; Mitsubishi модель L200; Roshel модель Senator, код ДК 021:2015 – 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-004933-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238226
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-004928-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238225
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Аквадистилятор ДЕ-4М)- ID: UA-2026-08-31-004932-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238224
Гідрометеорологічий центр Дніпропетровської та Донецької областей ЄДРПОУ: 19430915ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кон...×-
Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонер OLMO OSH-09FRH3)
- ID: UA-2026-08-31-004930-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238223
Гідрометеорологічий центр Дніпропетровської та Донецької областей ЄДРПОУ: 19430915ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги (Послуги зі страхування майна: нежитлове вбудоване приміщення, в адмініст...×-
Страхові послуги (Послуги зі страхування майна: нежитлове вбудоване приміщення, в адміністративній будівлі під розміщення лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря м. Кривий Ріг, загальна площа 100,0 кв.м)
- ID: UA-2026-08-31-004929-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238222
Гідрометеорологічий центр Дніпропетровської та Донецької областей ЄДРПОУ: 19430915ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, код 50...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, код 50420000-5 за ДК 021:2015 (Послуги з сервісного технічного обслуговування апарату MAGNETOM Sola).
- ID: UA-2026-08-31-004927-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238221
НВМКЦ "ГВКГ" ЄДРПОУ: 07773293ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -