-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
СТРАХОВІ ПОСЛУГИ- ID: UA-2026-09-01-000041-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246979
Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради ЄДРПОУ: 42814942ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оренди конференц-зали для проведення заходу- ID: UA-2026-09-01-000040-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246978
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 42948109ДК 021:2015: 70220000-9 Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ- ID: UA-2026-09-01-000039-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246977
Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради ЄДРПОУ: 42814942ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проживання учасників заходу- ID: UA-2026-09-01-000038-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246976
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 42948109ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Буряк столовий; Капуста білоголова свіжа; Часник свіж...×-
Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Буряк столовий; Капуста білоголова свіжа; Часник свіжий; Яблука свіжі; Груші свіжі; Виноград свіжий столовий; Персики і нектарини; Слива свіжа; Мандарини свіжі; Апельсини свіжі; Малина свіжа; Банани свіжі; Перець солодкий свіжий; Лимони свіжі; Помідори (томати) свіжі; Огірки свіжі; Кріп свіжий; Петрушка молода свіжа; Кабачки свіжі
- ID: UA-2026-09-01-000037-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246975
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЄДРПОУ: 26244113ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІНФОРМАЦІЙНА ТА РЕКЛАМНА ПРОДУКЦІЯ- ID: UA-2026-09-01-000036-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246974
Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради ЄДРПОУ: 42814942ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БЛАНКИ- ID: UA-2026-09-01-000035-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246973
Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради ЄДРПОУ: 42814942ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44618340-0 Кришки: кришки для консервування- ID: UA-2026-09-01-000034-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246972
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 44618340-0 КришкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення технічного нагляду за виконанням робіт: "Капітальний ремонт та благоустрій...×-
Проведення технічного нагляду за виконанням робіт: "Капітальний ремонт та благоустрій території зеленої зони кварталу житлової забудови, обмеженої вулицями: Яворницького, Мазепи, Грушевського та проспектом Шевченка в м. Новий Розділ Львівської області"
- ID: UA-2026-09-01-000032-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246971
Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс" Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 31475314ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валик- ID: UA-2026-09-01-000033-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246970
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Автомобіль швидкої медичної допомоги типу В (ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі)- ID: UA-2026-09-01-000031-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246969
КЗ ЛОР "Львівський обласний медичний фаховий коледж" ЄДРПОУ: 22333618ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи - макова начинка- ID: UA-2026-09-01-000028-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246968
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вогнегасники (Код за ЄТС ДК 021:2015 - 35111320-4 "Переносні вогнегасники")- ID: UA-2026-09-01-000027-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246967
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР" НОВОБІЛОУСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42252023ДК 021:2015: 35111320-4 Переносні вогнегасникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників за Програмою «Підприємни...×-
Послуги з курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників за Програмою «Підприємництво та інновації» ЗО годин (1 кредит ЄКТС)
- ID: UA-2026-09-01-000026-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246966
Ліцей №28 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 23266976ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-01-000025-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246965
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -