-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2026-09-01-005196-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252013
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги екскаватора-навантажувача- ID: UA-2026-09-01-005192-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252009
ДІКЗ "Трипільська культура" ЄДРПОУ: 26535537ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетонні вироби (бруківка)- ID: UA-2026-09-01-005189-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252007
Комунальне підприємство "Вигодський комбінат комунальних підприємств" Вигодської селищної ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 32149468ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39510000-0 Вироби домашнього текстилю. Штори- ID: UA-2026-09-01-005185-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252003
ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти- ID: UA-2026-09-01-005187-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252002
Комунальний заклад загальної середньої освіти «Гімназія № 23 Хмельницької міської ради» ЄДРПОУ: 22775807ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
МНН: Linezolid- ID: UA-2026-09-01-005182-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252001
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Різальні інструменти- ID: UA-2026-09-01-005175-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251998
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Готові текстильні вироби: Серветки вологопоглинаючі- ID: UA-2026-09-01-005178-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251997
ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Мережеве обладнання»- ID: UA-2026-09-01-005181-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251995
В/Ч А 1559 ЄДРПОУ: 08164149ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Податок на землю за вересень 2026- ID: UA-2026-09-01-005173-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251993
Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик" ЄДРПОУ: 00151644ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний А4 "MM Flow Office" 80г/м2 В (500арк)- ID: UA-2026-09-01-005170-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251991
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Граблі віялові з ручкою розсувні- ID: UA-2026-09-01-005163-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251990
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Університетська (Пушкінська), 38
- ID: UA-2026-09-01-005162-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251989
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж, тонер , фотобарабан, драм – картридж,чип.- ID: UA-2026-09-01-005164-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251988
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого ЄДРПОУ: 02226139ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Брикети паливні RUF, деревина хвойних та листяних порід, група 1, ДСТУ 8358- ID: UA-2026-09-01-005166-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251987
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3018 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39806952ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-