-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана для закладів освіти Острицької сільської ради (Код ДК 021:2015-15550000-8 «Молочні...×-
Сметана для закладів освіти Острицької сільської ради (Код ДК 021:2015-15550000-8 «Молочні продукти різні»)
- ID: UA-2026-09-02-013142-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271873
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418417ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-09-02-013139-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271871
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41341054ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації на об'єкти нерухомого майна за адресою м.Львів,...×-
Виготовлення технічної документації на об'єкти нерухомого майна за адресою м.Львів, вул. Івана Франка 119.
- ID: UA-2026-09-02-013136-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271867
КЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №100" ЄДРПОУ: 22336060ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Каналізаційні системи (Коліно каналізаційне 110*45 зовн., Труба каналізаційна 110*1,0 SN8...×-
Каналізаційні системи (Коліно каналізаційне 110*45 зовн., Труба каналізаційна 110*1,0 SN8 (3,2мм) зовн., Труба каналізаційна 110*3,0 SN8 (3,2мм) зовн., Труба гофрована 250*6 м SN8 зовн.)
- ID: UA-2026-09-02-013133-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271865
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Амортизатор ГАЗ- ID: UA-2026-09-02-013131-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271863
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Контрукційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-011367-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271861
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1232 ЄДРПОУ: 08524205ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Інверторний генератор- ID: UA-2026-09-02-013117-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271860
Військова частина А5242 ЄДРПОУ: 26646320ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-02-013129-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271859
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце столове куряче...×-
ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце столове куряче пешої категорії)
- ID: UA-2026-09-02-013132-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271858
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче- ID: UA-2026-09-02-013127-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271857
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання конструкційних матеріалів: цемент,блок 20*60,клей, піна професійна, мінвата- ID: UA-2026-09-02-013118-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271856
Козівська селищна рада ЄДРПОУ: 04525573ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 72710000-0 – Послуги у сфері локальних мереж (Послуги з налагодження локальн...×-
ДК 021:2015 – 72710000-0 – Послуги у сфері локальних мереж (Послуги з налагодження локальної мережі)
- ID: UA-2026-09-02-013121-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271855
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22983575ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста качанна- ID: UA-2026-09-02-013122-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271854
Комунальне некомерційне підприємство "Липоводолинська лікарня" Липоводолинської селищної рад Сумської області ЄДРПОУ: 02007561ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської поч...×-
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської початкової школи № 107 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Генерала Капустянського, буд. 7-А
- ID: UA-2026-09-02-013123-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271853
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 23:59)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарунок першокласника- ID: UA-2026-09-02-013126-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271852
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -