-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мінеральна вода негазована- ID: UA-2026-09-02-014394-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273112
ДК 021:2015: 15981100-9 Мінеральна вода негазованаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колесо для тачки з камерою 4,8/4-8, вісь 20мм- ID: UA-2026-09-02-014393-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273111
КП БСР "Бородянкатеплопостачання" ЄДРПОУ: 44300471ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
туалетний папір- ID: UA-2026-09-02-014390-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273110
НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ» ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25658485ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів- ID: UA-2026-09-02-014391-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273109
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 22554383ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент ПЦ-500 25 кг., Клей для плитки Ceresint CM 11, 25 кг.; код 44110000-4 "Констру...×-
Цемент ПЦ-500 25 кг., Клей для плитки Ceresint CM 11, 25 кг.; код 44110000-4 "Конструкційні матеріали" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словник
- ID: UA-2026-09-02-014386-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273107
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-02-014387-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273106
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний, Сир твердий сичужний- ID: UA-2026-09-02-014381-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273104
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С...×-
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141916 Соколики - (Львів-Ужгород) Самбірського району Львівської області (поточний ремонт)
- ID: UA-2026-09-02-014384-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273103
Боринська селищна рада ЄДРПОУ: 05290787ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання сиру кисломолочного 9% та сиру твердого 50% (код ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирн...×-
Придбання сиру кисломолочного 9% та сиру твердого 50% (код ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти)
- ID: UA-2026-09-02-014376-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273101
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (39711130-9 Холодильники)- ID: UA-2026-09-02-014377-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273100
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сметана (код ДК 021:2015:15550000-8 Молочні продукти різні)- ID: UA-2026-09-02-014379-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273099
ГНІДИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА ЗОЛОЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203362ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покажчик Еквівольта 6-35К- ID: UA-2026-09-02-014375-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273097
ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 46024406ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт приміщення закладу загальної середньої...×-
будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт приміщення закладу загальної середньої освіти Яворівської міської ради Львівської області господарським способом ( Дошка підлоги дерев'яна шпунтована ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина )
- ID: UA-2026-09-02-014373-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273095
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44069297ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи в асортименті- ID: UA-2026-09-02-014371-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273094
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно -крупяної промисловості- ID: UA-2026-09-02-014370-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273093
Ліцей №3 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 26244917ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -