-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіаційний контроль рентгенівського кабінету- ID: UA-2026-08-31-002179-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235479
Комунальне некомерційне підприємство "Бессарабська багатопрофільна лікарня" Бессарабської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-08-31-002174-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235478
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-756_38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Комерцій...×-
26Т-756_38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Комерційний вузол обліку газу)
- ID: UA-2026-08-31-002164-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235477
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50720000-8-Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Пос...×-
50720000-8-Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуги з поточного ремонту системи опалення службових приміщень в адміністративній будівлі ГУНП в Київській області за адресою: вул. Володимирська, 15, м. Київ)
- ID: UA-2026-08-31-002173-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235476
ГУНП в Київській області ЄДРПОУ: 40108616ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розроблення проєктно-кошторисної документації з проходженням експертизи для отрим...×-
Роботи з розроблення проєктно-кошторисної документації з проходженням експертизи для отримання позитивного висновку (звіту) експертизи по об’єкту: «Капітальний ремонт частини покрівлі будівлі філії Войнихівський сільський будинок культури Центру культури і дозвілля Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області за адресою: Полтавська область, Лубенський район, с. Войниха, вул. Молодіжна, 1». Код за ДК 021:2015 - 71320000-7-Послуги з інженерного проєктування.
- ID: UA-2026-08-31-002175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235474
Центр культури і дозвілля Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 36416227ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Позачергова технічна перевірка трифазного засобу комерційного обліку електричної енергії в...×-
Позачергова технічна перевірка трифазного засобу комерційного обліку електричної енергії в електромережах напругою 0,4 кВ(48)
- ID: UA-2026-08-31-002170-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235470
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування ліцеїстів- ID: UA-2026-08-31-002171-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235469
КЗ "Подільський науковий ліцей" Вінницької обласної Ради ЄДРПОУ: 42135081ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для дому та господарства- ID: UA-2026-08-31-002165-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235467
Сумський обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21121370ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивні нагороди (кубки, медалі)- ID: UA-2026-08-31-002169-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235465
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-08-31-002168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235464
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне- ID: UA-2026-08-31-002160-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235463
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛУЦЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08562683ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Колодки гальмові; щітка склоочисника- ID: UA-2026-08-31-002145-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235461
Головне управління урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України ЄДРПОУ: 14292513ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни...×-
Послуги по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни їх цільового призначення за ДК 021:2015-71320000-7 Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-08-31-002159-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235460
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05509151ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва- ID: UA-2026-08-31-002151-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235458
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змазка- ID: UA-2026-08-31-002156-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235457
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -