-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Брикети торф'яні насипом, ДСТУ 2042-92- ID: UA-2026-08-31-002676-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235971
Устилузька міська рада ЄДРПОУ: 04051388ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-08-31-002677-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235970
Комунальне Некомерційне Підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області" ЄДРПОУ: 42750109ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автобуса MAN NL VIN WMAA21ZZZ3B023...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автобуса MAN NL VIN WMAA21ZZZ3B023068
- ID: UA-2026-08-31-002666-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235969
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72320000-4 - Послуги, пов’язані з базами даних- ID: UA-2026-08-31-002661-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235967
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" ЄДРПОУ: 03328379ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку за адресою: м. Луцьк, вул. Мазепи, 4 після заміни (ремонту) теплової мережі
- ID: UA-2026-08-31-002660-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235965
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал обліку рецензування- ID: UA-2026-08-31-002678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235964
Відокремлений структурний підрозділ "Кілійський транспортний фаховий коледж Національного транспортного університету" ЄДРПОУ: 45844367ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з питань...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з питань визначення вартості будівельних робіт при застосуванні Програмного комплексу АВК-5 "Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації" та супровід протягом дії договору для 16 робочих місць (16 з підсистемою "Підрядник"))
- ID: UA-2026-08-31-002669-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235963
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби профільні- ID: UA-2026-08-31-002667-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235961
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор із кріпленням- ID: UA-2026-08-31-002663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235957
Львівське комунальне підприємство "Центр розвитку туризму м. Львова" ЄДРПОУ: 36500659ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-08-31-002659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235956
Липовецький ліцей №3 Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 21727539ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-002658-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235955
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108871ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її...×-
Послуги по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення на земельну ділянку в межах села Березівка Лубенського району, площею 1.0000 га, кадастровий номер 5322880300:03:002:0009, яка перебуває у власності Лубенської територіальної громади в особі Лубенської міської ради, змінивши цільове призначення земельної ділянки: із земель-землі для городництва (код КВЦПЗ 01.07) на землі-для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ-01.01)
- ID: UA-2026-08-31-002655-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235950
Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради ЄДРПОУ: 37504366ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-08-31-002644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235949
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40379396ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Контролер вбудований- ID: UA-2026-08-31-002646-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235944
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021;2015 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж (Послуги з налагодження локальн...×-
код ДК 021;2015 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж (Послуги з налагодження локальних мереж)
- ID: UA-2026-08-31-002637-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235943
ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережЗавершена -