-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насіння кунжуту білого, код ДК 021:2015: 03110000-5- ID: UA-2026-08-31-000040-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233286
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля, код ДК 021:2015: 03210000-6- ID: UA-2026-08-31-000039-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233285
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Драбина металева 3 сход., драбина металева 5 сход. Код ДК 021:2015: 44420000-0- ID: UA-2026-08-31-000038-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233284
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба паєчна, кран паєчний, кран хол.води, тройник, сифон, силикон, ФУМ лента, дюбель уда...×-
Труба паєчна, кран паєчний, кран хол.води, тройник, сифон, силикон, ФУМ лента, дюбель ударний 6*60, розетка, труба каналізаційна, уголок 50. Код ДК 021:2015: 44410000-7
- ID: UA-2026-08-31-000037-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233283
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макловиця валик. Код ДК 021:2015: 44510000-8- ID: UA-2026-08-31-000036-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233282
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба водоемульсіонна. Код ДК 021:2015: 44810000-1- ID: UA-2026-08-31-000035-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233281
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронне обладнання- ID: UA-2026-08-31-000034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233280
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-08-31-000033-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233279
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-000032-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233278
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-08-31-000031-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233277
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-000030-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233276
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для нагородження- ID: UA-2026-08-31-000029-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233275
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43334316ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для ремонту автомобільної техніки: автомобіля Reno Logan CA 4967 BE- ID: UA-2026-08-31-000028-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233274
Інститут біоресурсів Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 01598301ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Угорницького ліцею Івано-Франк...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-000027-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233273
УГОРНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20558885ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцотовари та скартертини- ID: UA-2026-08-31-000026-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233272
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43334316ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -