-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чищення димохідної труби та твердопаливного котла опалення- ID: UA-2026-09-03-007728-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281150
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області ЄДРПОУ: 26286152ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило Літол - ДК 021:2015 09210000-4 - Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-007723-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281145
Комунальне підприємство "Зеленгосп" Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 13889141ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Куряче м'ясо.- ID: UA-2026-09-03-007724-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281144
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" ЄДРПОУ: 02004953ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з добровільного страхування майна (м. Полтава, вул. Соборності, 36)- ID: UA-2026-09-03-007701-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281140
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384689ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по проведенню щорічних медичних профілактичних оглядів- ID: UA-2026-09-03-007694-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281136
ВЕЛИКОМИТНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39530141ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів....×-
ДК 021:2015 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів.(Сухарі панірувальні).
- ID: UA-2026-09-03-007715-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281135
Літківський ліцей ім. М.П. Стельмаха Зазимської сільської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 20616157ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-03-007692-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281134
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з проведення технічного обстеження та...×-
послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з проведення технічного обстеження та складання технічного звіту гідротехнічних споруд, водолазного обстеження підводної частини гідротехнічної споруди Щедрівської ГЕС)
- ID: UA-2026-09-03-007693-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281132
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички латексні- ID: UA-2026-09-03-007696-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281131
БІЛОЦЕРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ-ПОЧАТКОВА ШКОЛА № 4 БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22207434ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
77210000-5 (цивільно-правовий договір по наданню послуг з омолоджувальної, формувальної та...×-
77210000-5 (цивільно-правовий договір по наданню послуг з омолоджувальної, формувальної та санітарної обрізка дерев, кущів, видалення порослі на території селища Тростянець)
- ID: UA-2026-09-03-007704-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281130
Тростянецька селищна комунальна установа з благоустрою ЄДРПОУ: 38813548ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту світлофора на перехресті вул. Свято-Миколаївської - просп. Пош...×-
Послуги з поточного ремонту світлофора на перехресті вул. Свято-Миколаївської - просп. Поштовий в м. Кривий Ріг
- ID: UA-2026-09-03-007713-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281129
ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи в асортименті- ID: UA-2026-09-03-007702-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281128
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СИВАКОВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26243728ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Витратні матеріали для лазерних монохромних пристроїв Canon, оригінальні- ID: UA-2026-09-03-007711-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281127
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "ВОСТОК" М.ХАРКОВА ЄДРПОУ: 33290660ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао-порошок- ID: UA-2026-09-03-007688-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281126
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Унітаз компакт дитячий- ID: UA-2026-09-03-007716-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281125
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -