-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт водостічної системи частини даху будівлі Волицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів за...×-
Поточний ремонт водостічної системи частини даху будівлі Волицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів за адресою: вул.Академіка Возняка, 239 с.Волиця Львівського району Львівської області (Код 45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-02-010640-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269413
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів(навчання та перев...×-
код ДК 021:2015:80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів(навчання та перевірка знань)
- ID: UA-2026-09-02-010643-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269409
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38500095ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опора СВ 9,5-2- ID: UA-2026-09-02-010636-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269401
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення визначення сортових і посівних якостей насіння, сортових і товарних я...×-
Послуги з проведення визначення сортових і посівних якостей насіння, сортових і товарних якостей садивного матеріалу та сертифікації насіння, садивного матеріалу і партій продукції
- ID: UA-2026-09-02-010626-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269399
ІНСТИТУТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00496952ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гранули для чищення труб- ID: UA-2026-09-02-010630-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269397
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до н...×-
Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-09-02-010621-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269396
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід ПВС 2х2,5- ID: UA-2026-09-02-010629-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269395
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПЛЕКС З ВИВОЗУ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ" ЄДРПОУ: 33290649ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект столів розкладних ( ДК 021 : 2015 – 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи...×-
Комплект столів розкладних ( ДК 021 : 2015 – 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи)
- ID: UA-2026-09-02-010618-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269393
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ" ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44055022ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-02-010628-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269392
58 будинок офіцерів ЄДРПОУ: 09712989ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2026-09-02-010631-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269391
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за об'єктом: «Капітальний ремонт харчоблоку Загальноосв...×-
Здійснення технічного нагляду за об'єктом: «Капітальний ремонт харчоблоку Загальноосвітнього навчального закладу «Київський спортивний ліцей-інтернат» за адресою: бульвар Вацлава Гавела, буд. 46, Солом'янський район, місто Київ. Коригування», (Код ДК 021:2015- 71520000-9 — Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-09-02-010614-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269389
Київський спортивний ліцей ЄДРПОУ: 23516367ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Технології» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 клас (авт. Гетьман Т. С., Тороп К. С., Біневич І. В., Василенко Б. В.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-02-010619-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269387
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 "50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки" (ремон...×-
ДК 021-2015 "50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки" (ремонт та заправка картриджа принтера)
- ID: UA-2026-09-02-010616-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269386
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СІМЕЙНА ПОЛІКЛІНІКА" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04591208ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту водопровідної мережі- ID: UA-2026-09-02-010613-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269383
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТУДЕНЯНСЬКИЙ КОМУНГОСП" СТУДЕНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44456458ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту внутрішніх мереж електропостачання Вигодянського будинку культ...×-
Послуги з поточного ремонту внутрішніх мереж електропостачання Вигодянського будинку культури
- ID: UA-2026-09-02-010622-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269381
КЗ Центр культури,дозвілля та туризму Вигодянської сільської ради Одеського району, Одеської області ЄДРПОУ: 44582495ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -