-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивне взуття- ID: UA-2026-09-01-011688-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258483
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" " ЄДРПОУ: 22495775ДК 021:2015: 18820000-3 Спортивне взуттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба.- ID: UA-2026-09-01-011686-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258482
КАРПИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25319145ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015-71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Посл...×-
код ДК 021:2015-71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуги по перевірці димових і вентиляційних каналів)
- ID: UA-2026-09-01-011685-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258481
Гадяцький геріатричний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189201ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-01-011683-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258479
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41326277ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-01-011681-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258478
Комунальний заклад освіти "Вакулівська спеціальна школа" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 20196488ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги повірки законодавчо регульованих ЗВТ,що перебувають в експлуатації (за кодом ДК 0...×-
Послуги повірки законодавчо регульованих ЗВТ,що перебувають в експлуатації (за кодом ДК 021:205:71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань)
- ID: UA-2026-09-01-011682-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258477
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту стільців в кількості 58 шт.- ID: UA-2026-09-01-011680-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258476
ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20834411ДК 021:2015: 50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка сигналізатора загазованості- ID: UA-2026-09-01-011679-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258475
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ" ЄДРПОУ: 26446489ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Буряк.- ID: UA-2026-09-01-011678-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258474
ГЛИБОКОПОТІЦЬКА ГІМНАЗІЯ "КАРБУНЕШТЬ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998821ДК 021:2015: 15300000-1 Фрукти, овочі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова, рафінована, дезодорована.- ID: UA-2026-09-01-011676-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258472
Гімназія №8 Олександрійської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 24145743ДК 021:2015: 15421000-5 Рафіновані оліїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100;Брикет паливний вугільний- ID: UA-2026-09-01-011674-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258471
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕССАРАБСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БЕССАРАБСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний, аварійний ремонт ліфтів в житловому будинку ОСББ "Шевченко 100" по...×-
Капітальний, аварійний ремонт ліфтів в житловому будинку ОСББ "Шевченко 100" по вул.Шевченка, 100 в м.Житомирі
- ID: UA-2026-09-01-011675-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258470
ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "ШЕВЧЕНКО 100" ЄДРПОУ: 43973120ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія (активна) без розподілу- ID: UA-2026-09-01-011672-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258469
Державна установа «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова Національної Академії Медичних Наук України." ЄДРПОУ: 02012094ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розчинник- ID: UA-2026-09-01-011673-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258468
КЗ " ШВСМ "Олімпієць" ЄДРПОУ: 02928367ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 79710000-4 Охоронні послуги(Спостереження за ручними системами тривожної сигна...×-
ДК 021:2015 79710000-4 Охоронні послуги(Спостереження за ручними системами тривожної сигналізації)
- ID: UA-2026-09-01-011671-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258467
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -