-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
БпЛА DJI Matrice 4E у кількості 6 шт.- ID: UA-2026-09-04-012896-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301738
Військова частина А4759 ЄДРПОУ: 26636994ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 24610000-3 - (Симуляційний пристрій П-18 Актив)- ID: UA-2026-09-04-013043-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301737
Військова частина А1890 ЄДРПОУ: 08335007ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 17:22)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку Xerox Premier A4 80 г/м², 500 арк., білий- ID: UA-2026-09-04-012174-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301735
Військова частина А4759 ЄДРПОУ: 26636994ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі сухі 12гр Львівські- ID: UA-2026-09-04-013072-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301732
ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита OSB (код ДК 021:2015 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з констр...×-
Плита OSB (код ДК 021:2015 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами)
- ID: UA-2026-09-04-013064-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301730
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43440981ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні матеріали та замок ДК 021:2015 код 44320000-9 — Кабелі та супутня продукці...×-
Електромонтажні матеріали та замок ДК 021:2015 код 44320000-9 — Кабелі та супутня продукція (Провід ВВГНГ 2*6,0; Кабельний канал 25*25мм; Провід ПВС 4*2,5)
- ID: UA-2026-09-04-013063-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301729
Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини" ЄДРПОУ: 00497087ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення та заправка картриджів- ID: UA-2026-09-04-013068-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301728
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка і ремонт картриджів- ID: UA-2026-09-04-013069-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301727
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подовжувач 3 гніздаз з заземленням.3м- ID: UA-2026-09-04-013065-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301726
КП Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Чебурашка" ЄДРПОУ: 23568602ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувач повітря 300мл- ID: UA-2026-09-04-013067-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301725
КП Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Чебурашка" ЄДРПОУ: 23568602ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтри для транспортних...×-
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтри для транспортних засобів)
- ID: UA-2026-09-04-013066-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301724
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (Кейс АРМ ЦМАП "Мобільніш Офіс")- ID: UA-2026-09-04-013047-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301723
КРИНИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04378161ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба в\е фасадна 12,6кг- ID: UA-2026-09-04-013061-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301722
КП Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Чебурашка" ЄДРПОУ: 23568602ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво.- ID: UA-2026-09-04-013062-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301721
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 36326207ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення ДК 021-2015 (CPV) 39830000-9 - Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-013057-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301719
КП Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Чебурашка" ЄДРПОУ: 23568602ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -