-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відключення/відновлення газопостачання- ID: UA-2026-09-02-003962-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262826
ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Сопенка в селі Зуївці Миргородського району Полтавської о...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці Сопенка в селі Зуївці Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-02-003934-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262824
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОМИШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04381536ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд протягом усього періоду будівництва на об’єкті: «Капітальний ремонт закл...×-
Авторський нагляд протягом усього періоду будівництва на об’єкті: «Капітальний ремонт закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Веселка» Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області» за адресою: вул. Рекунова, 3-б, сел. Гостомель, Бучанський район, Київська область. Коригування»
- ID: UA-2026-09-02-003963-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262823
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з технічної інвентарізації об'єкту нерухомості, розташованого за адресою: Бол...×-
послуги з технічної інвентарізації об'єкту нерухомості, розташованого за адресою: Болградський район, м. Болград, вул. Оцерклевича Віктора, 75-А, код ДК 021-2015 - 71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
- ID: UA-2026-09-02-003960-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262820
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя (Код ДК -44510000-8 Знаряддя)- ID: UA-2026-09-02-003956-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262818
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ХЛІБОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34227191ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 65310000-9 - Розподіл електричної енергії (Послуги з розподілу електричн...×-
ДК 021-2015 (CPV) 65310000-9 - Розподіл електричної енергії (Послуги з розподілу електричної енергії)
- ID: UA-2026-09-02-003958-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262817
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 25728487ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування військової техніки спеціального пр...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування військової техніки спеціального призначення
- ID: UA-2026-09-02-003947-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262815
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка склоочисника (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних тр...×-
Щітка склоочисника (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
- ID: UA-2026-09-02-003942-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262814
Ріпкинська селищна рада ЄДРПОУ: 04412583ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інфор...×-
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу «Платформа Медзаклад» за рівнем Експертус Медзаклад STANDARD
- ID: UA-2026-09-02-003943-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262813
ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай чорний- ID: UA-2026-09-02-003959-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262812
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43978239ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-02-003968-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262811
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905899ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Самохідна бурова установка- ID: UA-2026-09-02-003957-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262809
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 43120000-0 Врубові та тунелепрохідні, бурильні чи прохідницькі машини для добування вугілля чи гірських порідПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка сигналізаторів газу "Лелека" та заміна щита сигналізації, встановленого...×-
Повірка сигналізаторів газу "Лелека" та заміна щита сигналізації, встановленого в приміщенні паливної Угринівського ліцею
- ID: UA-2026-09-02-003952-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262808
ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з ремонту та заміни запчастин- ID: UA-2026-09-02-003965-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262807
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор (код за ЄЗС ДК 021:2015:15830000-5 - Цукор і супутня продукція)- ID: UA-2026-09-02-003937-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262806
Яблунівська сільська рада ЄДРПОУ: 04415896ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -