-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний світлодіодний світильник Євросвітло SFT-LED-60-01 акумуляторний- ID: UA-2026-09-04-013940-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302608
Ліцей № 24 міста Житомира ЄДРПОУ: 22059146ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кілька в томатному соусі "Даринка" 0,240кг. Сардина в маслі 0,240 кг. "Дари...×-
Кілька в томатному соусі "Даринка" 0,240кг. Сардина в маслі 0,240 кг. "Даринка", код ДК 021:2015: 15240000-2 - Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви.
- ID: UA-2026-09-04-013937-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302606
Вознесенський професійний ліцей ЄДРПОУ: 05537259ДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресервиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби медичного призначення різні (ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали)- ID: UA-2026-09-04-013936-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302604
Середня загальноосвітня школа №32 ЄДРПОУ: 20834306ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки- ID: UA-2026-09-04-013934-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302603
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (чашка) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту &quo...×-
Канцтовари (чашка) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту "Мій Ангел має крила ЗСУ"
- ID: UA-2026-09-04-013933-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302602
ДК 021:2015: 39221121-1 ЧашкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт комп'ютерного обладнання- ID: UA-2026-09-04-013931-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302601
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТОМИРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991671ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вул. Валерія Лобановського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 –...×-
Поточний ремонт вул. Валерія Лобановського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-04-013932-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302600
ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45017103ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване- ID: UA-2026-09-04-013929-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302599
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, Лопатка свинна без кістки, охолоджена...×-
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590
- ID: UA-2026-09-04-013930-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302598
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А 95 (Євро) (талони по 10літрів- 1000 літрів + по 20 літрів -1000 літрів )- ID: UA-2026-09-04-013928-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302597
Національний університет Києво-Могилянська академія ЄДРПОУ: 16459396ДК 021:2015: 09132000-3 БензинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб КЗІ електрон.ключ "Secure Token-338S"- ID: UA-2026-09-04-013924-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302596
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 32580000-2 Інформаційне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (фарба гуашева, набір художній) для відзначення заходу Відкритого благодійного...×-
Канцтовари (фарба гуашева, набір художній) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту "Мій Ангел має крила ЗСУ"
- ID: UA-2026-09-04-013927-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302595
ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-09-04-013925-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302594
ГІЛЬЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗДОВБИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41844866ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт із встановленням огорожі в закладі дошкільної освіти(дитячому садку) Колос...×-
Поточний ремонт із встановленням огорожі в закладі дошкільної освіти(дитячому садку) Колосок с.Підбірці Львівської міської ради за адресою Льівська обл, с. Підбірці, вул. Просвіти, буд. 10
- ID: UA-2026-09-04-013923-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302593
Відділ освіти Сихівського та Личаківського районів управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41321310ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 032121-1 "картопля" (Картопля молода)- ID: UA-2026-09-04-013926-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302592
Купільський ліцей Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 26496398ДК 021:2015: 03212100-1 КартопляАктивна -