-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-02-003728-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262568
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарбування та скління (послуги з нанесення (поклейки) захисної плівки (бронеплівки) на скл...×-
Фарбування та скління (послуги з нанесення (поклейки) захисної плівки (бронеплівки) на скло вікон
- ID: UA-2026-09-02-003699-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262567
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОБУТОВИК" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 13624954ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр повітряний ГАЗ 3110 (Код ДК 021:2015: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірн...×-
Фільтр повітряний ГАЗ 3110 (Код ДК 021:2015: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри)
- ID: UA-2026-09-02-003715-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262566
Джуринська сільська рада ЄДРПОУ: 04325489ДК 021:2015: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтриЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-02-003638-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262564
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, жіночий, Fr12, Катетер Нелатона, стерильний, од...×-
Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, жіночий, Fr12, Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, чоловічий, Fr14
- ID: UA-2026-09-02-003691-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262562
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-003675-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262560
Миролюбненська сільська рада ЄДРПОУ: 04405366ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки та регенерації картриджів для принтерів та багатофункціональних пристро...×-
Послуги з заправки та регенерації картриджів для принтерів та багатофункціональних пристроїв
- ID: UA-2026-09-02-003696-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262559
КП "Ритуальна служба міста Херсона" ХМР ЄДРПОУ: 34074693ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та поточний ремонт картриджів- ID: UA-2026-09-02-003687-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262558
Білоцерківська районна державна адміністрація ЄДРПОУ: 19425498ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно консультаційні послуги- ID: UA-2026-09-02-003682-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262557
КНП Любашівський ЦПМСД ЄДРПОУ: 38552185ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель КПП-ВП; Кабель HDMI- ID: UA-2026-09-02-003688-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262556
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26239738ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підключення до мережі по технології epon (Лисенка.23А)- ID: UA-2026-09-02-003710-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262555
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-003698-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262553
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило ( мило рідке )- ID: UA-2026-09-02-003725-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262552
Виконавчий комітет Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 22400792ДК 021:2015: 33711900-6 МилоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
господарчі товари- ID: UA-2026-09-02-003676-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262551
Петрівський ліцей Петрівської сільської ради ЄДРПОУ: 25565312ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з використання примірника та пакетів оновлень (компонент) компʼютерної програми &q...×-
Послуги з використання примірника та пакетів оновлень (компонент) компʼютерної програми "М.Е.Doc"
- ID: UA-2026-09-02-003672-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262549
ІНСТИТУТ ГІДРОМЕХАНІКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 05417354ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -