-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин, налив- ID: UA-2026-08-31-005680-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238985
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум- ID: UA-2026-08-31-005699-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238983
ВІдділ освіти Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба кварц-грунт, фарба для батерей (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 44810000-1 Фарби...×-
Фарба кварц-грунт, фарба для батерей (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 44810000-1 Фарби)
- ID: UA-2026-08-31-005691-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238981
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень і вимірювань.- ID: UA-2026-08-31-005692-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238979
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля- ID: UA-2026-08-29-000193-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238977
Військова частина А2777 ЄДРПОУ: 26614165ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне- ID: UA-2026-08-31-005684-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238976
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інженерного проектування- ID: UA-2026-08-31-005679-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238974
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Рогатинської міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 42312328ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гайковерт- ID: UA-2026-08-31-005677-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238972
ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ємність вертикальна 1000 л синя Рото Європласт.- ID: UA-2026-08-31-005676-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238971
Ірпіньводоканал ЄДРПОУ: 03362471ДК 021:2015: 44611000-6 ЦистерниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуга з орга...×-
ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуга з організації культурних заходів із використанням українських документальних фільмів з інформаційно-просвітницькою метою у межах Міжнародного фестивалю документального кіно «Jeden svet» у Братиславі)
- ID: UA-2026-08-31-005666-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238968
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ" ЄДРПОУ: 41801670ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Уголок,проф.труба- ID: UA-2026-08-31-005678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238966
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАРОЧКА 1812" ЄДРПОУ: 40912704ДК 021:2015: 44334000-0 ПрофіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети д\сміття 35л.45*55 10мкм 100шт- ID: UA-2026-08-31-005664-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238965
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Соки фруктові- ID: UA-2026-08-31-005671-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238964
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 22986562ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів- ID: UA-2026-08-31-005673-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238963
Балаховицька гімназія ЄДРПОУ: 22563732ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері медичної освіти (Тестові компоненти єдиного державного кваліфікаційного іс...×-
Послуги у сфері медичної освіти (Тестові компоненти єдиного державного кваліфікаційного іспиту (Іспит крок М)
- ID: UA-2026-08-31-005669-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238962
Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради ЄДРПОУ: 02011321ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиЗавершена -