-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вимірювання фізико - хімічних досліджень повітря закритих приміщень- ID: UA-2026-09-02-000765-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259653
КЗ ОРАТІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "Сонечко" ОРАТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ Вінницької області ЄДРПОУ: 35110758ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту у складі міст...×-
Послуги з розроблення розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту у складі містобудівної документації "Внесення змін до детального плану території, обмеженої вул.Благовіщенська, коліями станції Тростянець-Смородине, місцевим проїздом, площею 40-ї Армії, вул.Петра Соколенка та площею Шухляєва в м.Тростянець Охтирського району Сумської області
- ID: UA-2026-09-02-000750-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259651
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба Хек свіже-морожений б/г ваговий код за ДК 021:2015 15220000-6 - Риба, рибне філе та і...×-
Риба Хек свіже-морожений б/г ваговий код за ДК 021:2015 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
- ID: UA-2026-09-02-000755-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259650
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
41110000-3 Питна вода (Питна вода 18,9л та бутиль 18,9л)- ID: UA-2026-09-02-000754-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259648
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА ЄДРПОУ: 05465258ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)- ID: UA-2026-09-02-000751-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259647
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Смазка редуктора, олива для ланцюгів- ID: UA-2026-09-02-000747-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259646
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до службового автомобіля ПЕЖО- ID: UA-2026-09-02-000739-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259645
Виконавчий комітет Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41050131ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шліфувальний круг- ID: UA-2026-09-02-000746-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259642
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва ЄДРПОУ: 03359813ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект (парта+стілець) SEKTOR АФІНА Grey- ID: UA-2026-09-02-000740-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259639
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2026-09-02-000737-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259638
ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів- ID: UA-2026-09-02-000736-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259635
Національний університет "Одеська політехніка" ЄДРПОУ: 43861328ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки (сік фруктовий)- ID: UA-2026-09-02-000735-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259633
ГІМНАЗІЯ №2 ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23545558ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумулятор- ID: UA-2026-09-02-000718-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259632
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), налив- ID: UA-2026-09-02-000719-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259631
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" НЕМИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-02-000705-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259630
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЗОЛОТА РИБКА" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23550329ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -