-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка з заземленням зовнішня герметична ТМ Videx; код 31220000-4 "Елементи електрич...×-
Розетка з заземленням зовнішня герметична ТМ Videx; код 31220000-4 "Елементи електричних схем" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-012887-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271658
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програмна продукція ESET PROTECT Entry On-prem. На один рік. Для захисту 60 об'єктів- ID: UA-2026-09-02-012888-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271657
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України" ЄДРПОУ: 25835792ДК 021:2015: 48760000-3 Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка кошторисної документації на об'єкт: "Капітальний ремонт приміщень навча...×-
Розробка кошторисної документації на об'єкт: "Капітальний ремонт приміщень навчального корпусу для створення осередку "Захист України" у КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту" по вул.Княгигні Ольги, 1 м.Львів"
- ID: UA-2026-09-02-012879-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271655
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Світлодіодні світильники- ID: UA-2026-09-02-012868-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271654
Військова частина А1937 ЄДРПОУ: 24308636ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-02-012885-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271649
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41326277ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ареометр для електроліту (AMiO) 01249, Ареометр-Денсиметр 1,750-1,660, Цифровий термометр...×-
Ареометр для електроліту (AMiO) 01249, Ареометр-Денсиметр 1,750-1,660, Цифровий термометр зі щупом A-PLUS
- ID: UA-2026-09-02-012884-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271648
Військова частина А1414 ЄДРПОУ: 08152347ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за...×-
Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання .
- ID: UA-2026-09-02-012877-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271646
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сміттєві пакети- ID: UA-2026-09-02-012876-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271645
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-012871-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271641
Дніпропетровська регіональна філія Державного підприємства "Центр державного земельного кадастру" ЄДРПОУ: 26372035ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Джерело безперебійного живлення- ID: UA-2026-09-02-012857-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271639
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючий засіб для туалету, для посуди, білизна- ID: UA-2026-09-02-012869-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271638
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41341054ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до онлайн-сервісу Комп’ютерної програми «Медична інформаційна система “МІА: Здоров’...×-
Доступ до онлайн-сервісу Комп’ютерної програми «Медична інформаційна система “МІА: Здоров’я”» Функціональний блок: «Інтерактивний розклад лікаря» ДК 021:2015 за кодом 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (72268000-1 «Послуги з постачання програмного забезпечення»).
- ID: UA-2026-09-02-012873-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271637
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області" ЄДРПОУ: 08734598ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень та інструментальних вимірів в сфері санітарн...×-
Послуги з проведення лабораторних досліджень та інструментальних вимірів в сфері санітарного та епідемічного благополуччя
- ID: UA-2026-09-02-012867-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271636
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради ЄДРПОУ: 42120272ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24910000-6 – Клеї (Клей універсальний монтажний – 24910000-6)- ID: UA-2026-09-02-012865-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271635
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-012864-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271634
Хмельницький заклад дошкільної освіти№1 "Капітошка" ЄДРПОУ: 35605307ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -