-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
навушники- ID: UA-2026-08-31-001922-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235227
Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37573872ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні вироби з логотипом- ID: UA-2026-08-31-001918-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235224
Софіївська сільська рада ЄДРПОУ: 04376788ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовити поліграфічну продукцію, а саме блокноти в кількості 1000 штук- ID: UA-2026-08-31-001910-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235218
ВОЛИНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ІНВАСПОРТ ЄДРПОУ: 13364293ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відро, швабри, губки кухонні, киї ручка деревяна, щітки до унітазу. Код ДК 021:2015: 39220...×-
Відро, швабри, губки кухонні, киї ручка деревяна, щітки до унітазу. Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-001919-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235216
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:18141000-9 - Робочі рукавиці- ID: UA-2026-08-31-001917-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235215
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Модуль запалювання1.6, Модуль електробензонасоса занурювальний (за кодом ДК 021:2015 3161...×-
Модуль запалювання1.6, Модуль електробензонасоса занурювальний (за кодом ДК 021:2015 31610000-5 — Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів)
- ID: UA-2026-08-31-001921-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235214
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦБУД" ЄДРПОУ: 32168454ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний- ID: UA-2026-08-31-001909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235213
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація транспортно-експедиційних послуг з перевезення вантажу- ID: UA-2026-08-31-001903-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235211
ДК 021:2015: 60100000-9 Послуги з автомобільних перевезеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту автомобільної техніки спеціального призначення HMMWV, номер шасі 384943,...×-
Послуги з ремонту автомобільної техніки спеціального призначення HMMWV, номер шасі 384943, за кодом ДК 021:2015:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» або еквівалент. КПКВ 2101150, КЕКВ 2260, код видатків 401
- ID: UA-2026-08-31-001904-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235210
Військова частина А4723 ЄДРПОУ: 26637404ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Касові апарати- ID: UA-2026-08-31-001907-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235209
Чорноморська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728418ДК 021:2015: 30140000-2 Лічильна та обчислювальна технікаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги на проведення незалежної оцінки ринкової вартості без врахування ПДВ нежитлової бу...×-
Послуги на проведення незалежної оцінки ринкової вартості без врахування ПДВ нежитлової будівлі побутового корпусу літ. А загальною площею 268,0 м² на вул. Головній,38-Г в с. Мамалига, Дністровського району, Чернівецької області
- ID: UA-2026-08-31-001905-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235208
ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу кондиціонера- ID: UA-2026-08-31-001908-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235206
Харківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 01896866ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу, пусконалагоджування систем відеоспостереження.- ID: UA-2026-08-31-001896-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235203
Лосинівська селищна рада Ніжинського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412461ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2026-08-31-001906-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235202
ЖОВТНЕВИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189854ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стропи- ID: UA-2026-08-31-001898-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235199
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ» ЄДРПОУ: 01125809ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-