-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний...×-
Послуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
- ID: UA-2026-08-31-006444-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239737
ДК 021:2015: 85320000-8 Соціальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-006435-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239733
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник LED- ID: UA-2026-08-31-006439-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239728
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з влаштування зовнішніх мереж водо- і теплопостачання до будівель за адресою: Одес...×-
Послуги з влаштування зовнішніх мереж водо- і теплопостачання до будівель за адресою: Одеська область
- ID: UA-2026-08-31-006433-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239727
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з опломбування та приймання в експлуатацію вузла обліку газу на об’єкті Замовника:...×-
Роботи з опломбування та приймання в експлуатацію вузла обліку газу на об’єкті Замовника: «Реконструкція системи газопостачання котельні «***» за адресою: вул.***, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область»
- ID: UA-2026-08-31-006441-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239726
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 45350000-5 Механо-монтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко та вершки- ID: UA-2026-08-31-006426-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239725
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Промислові гази- ID: UA-2026-08-31-006427-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239723
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №1- ID: UA-2026-08-31-006437-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239721
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тримач паперу, йоржик для унітазу, відро для сміття (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 3...×-
Тримач паперу, йоржик для унітазу, відро для сміття (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-006432-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239719
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
нафта і дистилянти- ID: UA-2026-08-31-006438-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239717
КППОР "ПОЛТАВАФАРМАЦІЯ" ЄДРПОУ: 44476448ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високото...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (калібрування та перевірка автомобільного тахографа)
- ID: UA-2026-08-31-006424-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239714
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М-500 (25 кг)- ID: UA-2026-08-31-006413-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239712
Баштанська міська рада ЄДРПОУ: 04376469ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Стіл 2-х тумбовий)- ID: UA-2026-08-31-006416-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239711
ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
висвітлення діяльності Черкаської ОДА в ЗМІ, в друкованих мас-медіа- ID: UA-2026-08-31-006422-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239710
Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40270297ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рейка дерев'яна; код ДК 021:2015 – 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні «Єдиний...×-
Рейка дерев'яна; код ДК 021:2015 – 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2026-08-31-006415-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239708
Коломийська міська рада ЄДРПОУ: 04054334ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -