-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі (хомут оцинкований)- ID: UA-2026-09-04-011037-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299719
Болехівська міська рада Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 04054270ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари, інструменти, мастильні матеріали та запчастини- ID: UA-2026-09-04-011042-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299717
Кегичівське комунальне підприємство "Кегичівка - Сервіс плюс" ЄДРПОУ: 36870763ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання професійних анімаційних послуг- ID: UA-2026-09-04-011033-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299713
Ліцей №10 міста Житомира ЄДРПОУ: 22059028ДК 021:2015: 92330000-3 Послуги відпочивально-розважальних комплексівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі, код ДК 021:2015 39130000-2 - Офісні меблі...×-
Офісні меблі, код ДК 021:2015 39130000-2 - Офісні меблі +
- ID: UA-2026-09-04-011031-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299712
Відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 43966291ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-011021-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299711
Комунальне некомерційне підприємство Кегичівської селищної ради "Кегичівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 02002693ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-04-011030-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299710
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005421ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-04-011029-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299709
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних...×-
«Капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів за адресою: вул. Павла Загребельного, 11 у Печерському районі м. Києва»
- ID: UA-2026-09-04-011023-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299708
ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-09-04-011007-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299707
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42515118ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімчистка салону автомобіля - 98310000-9 — Послуги з прання і сухого чищення (загальні пос...×-
Хімчистка салону автомобіля - 98310000-9 — Послуги з прання і сухого чищення (загальні послуги хімчистки, які теж інколи обирають замовники).
- ID: UA-2026-09-04-011018-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299706
Комунальний заклад "Рівненський академічний обласний театр ляльок" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05459051ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт внутрішніх інженерних мереж...×-
Здійснення технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт внутрішніх інженерних мереж (підбір та встановлення вузла обліку теплової енергії системи опалення) нежитлових приміщень будівлі Слобідської окружної прокуратури міста Харкова, за адресою: м. Харків, вул. Тепловозна, 8»
- ID: UA-2026-09-04-011005-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299704
Харківська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02910108ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щоденник спостережень розвитку дитини з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивно...×-
Щоденник спостережень розвитку дитини з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання
- ID: UA-2026-09-04-011008-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299700
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення технічної інвентаризації з виготовлення технічного паспорту, внесення...×-
Послуги з проведення технічної інвентаризації з виготовлення технічного паспорту, внесення його в єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДССБ) та присвоєння ідентифікатора на об'єкт нерухомого майна
- ID: UA-2026-09-04-011017-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299697
Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького ЄДРПОУ: 02223750ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення LRS-75-12- ID: UA-2026-09-04-011015-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299696
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 08571794ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-04-011019-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299695
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 14:00)
-