-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цвяхи- ID: UA-2026-08-31-010862-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244136
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт даху складу для зберігання гуманітарних вантажів, які надходять до Очаківс...×-
Поточний ремонт даху складу для зберігання гуманітарних вантажів, які надходять до Очаківської міської територіальної громади, розташованого за адресою: 57515, Миколаївська обл., Миколаївський район, с. Чорноморка, вул. Степова, 1/1, згідно договору оренди майна від 02 березня 2026 року № 39-26/А
- ID: UA-2026-08-31-010860-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244135
ОЧАКІВСЬКИЙ МВК ЄДРПОУ: 04056606ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивіска (конструкція з окремих елементів) з монтажем на фасад адміністративної будівлі ГУ...×-
Вивіска (конструкція з окремих елементів) з монтажем на фасад адміністративної будівлі ГУ ДПС у Полтавській області, за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 4
- ID: UA-2026-08-31-010871-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244133
Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС) ЄДРПОУ: 44057192ДК 021:2015: 39170000-4 Магазинні мебліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматизоване робоче місце; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за Д...×-
Автоматизоване робоче місце; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-010863-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244132
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проекту: «Реставрація пам’ятки архітектури національного значення Бурси (охоронни...×-
Розробка проекту: «Реставрація пам’ятки архітектури національного значення Бурси (охоронний № 260072/5-Н), з пристосуванням під музейний центр Національного заповідника «Софія Київська» за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 24. Коригування.»
- ID: UA-2026-08-31-010864-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244130
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71200000-0 Архітектурні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-08-31-010858-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244129
Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" Білгород-Дністровської міської ради ЄДРПОУ: 01998667ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту- ID: UA-2026-08-31-010878-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244127
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки- ID: UA-2026-08-31-010877-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244126
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування робочого проєкту та отримання позитивного експертного звіту на об'єкт: &q...×-
Коригування робочого проєкту та отримання позитивного експертного звіту на об'єкт: "Капітальний ремонт сектору для почесних поховань загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій, захисників України на території Затуринського кладовища в місті Полтава, з улаштуванням меморіалу пам'яті. Коригування"
- ID: UA-2026-08-31-010848-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244124
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для стін та підлоги Exstra- ID: UA-2026-08-31-010851-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244123
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Свердло, пензель макловиця код ДК 021:2015 «44510000-8 Знаряддя»- ID: UA-2026-08-31-010823-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244121
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтри для екскаватора CATERPILLAR 320 D3GC- ID: UA-2026-08-31-010857-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244120
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195 ЄДРПОУ: 14321682ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по видаленню аварійних дерев на території кладовища с.Липа Мирогощанської територі...×-
Послуги по видаленню аварійних дерев на території кладовища с.Липа Мирогощанської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-31-010854-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244119
Мирогощанська сільська рада ЄДРПОУ: 04385304ДК 021:2015: 77211300-5 Послуги з видалення деревЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації персоналу- ID: UA-2026-08-31-010849-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244115
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428 ЄДРПОУ: 14321469ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гідравлічний автопілот RAVEN - з дисплеєм CR7+ та GNSS приймачем-контолером RS1+ISOBUS- ID: UA-2026-08-31-010844-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244114
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» ЄДРПОУ: 30401456ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -