-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подовжувач 3 гніздаз з заземленням.3м- ID: UA-2026-09-04-013065-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301726
КП Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Чебурашка" ЄДРПОУ: 23568602ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувач повітря 300мл- ID: UA-2026-09-04-013067-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301725
КП Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Чебурашка" ЄДРПОУ: 23568602ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (Кейс АРМ ЦМАП "Мобільніш Офіс")- ID: UA-2026-09-04-013047-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301723
КРИНИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04378161ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба в\е фасадна 12,6кг- ID: UA-2026-09-04-013061-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301722
КП Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Чебурашка" ЄДРПОУ: 23568602ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво.- ID: UA-2026-09-04-013062-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301721
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 36326207ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення ДК 021-2015 (CPV) 39830000-9 - Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-013057-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301719
КП Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Чебурашка" ЄДРПОУ: 23568602ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Апаратура для запису та відтворення аудіоматеріалу- ID: UA-2026-09-04-012872-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301716
Військова частина А4123 ЄДРПОУ: 26632654ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило- ID: UA-2026-09-04-013060-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301715
КП Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Чебурашка" ЄДРПОУ: 23568602ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор біметалічний- ID: UA-2026-09-04-013051-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301714
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСЬКЕ МІЖМІСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ" ЄДРПОУ: 34521986ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання процедури консервування повітряних суден AS350 B3e с/н 8788(63) та ВЗ...×-
Послуги з виконання процедури консервування повітряних суден AS350 B3e с/н 8788(63) та ВЗе с/н 8801(64)
- ID: UA-2026-09-04-013053-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301713
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63700000-6 Послуги з обслуговування наземних, водних або повітряних видів транспортуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літератур...×-
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (соліст)
- ID: UA-2026-09-04-013059-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301712
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров'яна, неколоті, твердих порід.- ID: UA-2026-09-04-013058-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301711
БУЗЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАЛИНОНЬКА" БУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26232920ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійні роботи на мості на автомобільній дорозі загального користування місцевого значенн...×-
Аварійні роботи на мості на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 070733 (Ділок – Станове - Яблунів) – Гендеровиця км 4+314
- ID: UA-2026-09-04-013052-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301710
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43427067ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 19:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Перша (M), ДСТУ 5028- ID: UA-2026-09-04-013042-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301706
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 06:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-013044-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301704
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -