-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-006211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239506
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158740ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стандартне приєднання до електричних мереж- ID: UA-2026-08-31-006227-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239503
ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 8 ВМР ЄДРПОУ: 22428299ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-006231-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239502
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування- ID: UA-2026-08-31-006212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239501
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі (болти, гайки)- ID: UA-2026-08-31-006213-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239500
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове для ЗЗСО та ЗДО Товстенської селищної громади- ID: UA-2026-08-31-006215-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239497
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Втулка перехідн...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Втулка перехідна)
- ID: UA-2026-08-31-006196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239494
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт гідроциліндра- ID: UA-2026-08-31-006206-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239492
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект проводів запалення (інжектор), Буфер відбійника (задній), Стійка стабілізатора пі...×-
Комплект проводів запалення (інжектор), Буфер відбійника (задній), Стійка стабілізатора підвіски (поліуретан), Подушка штанги стабілізатора передня (поліуретан), Шарніри рулевої тяги (пальці) у зборі, Опора карданного валу (підвісний підшипник), Хрестовина карданного валу, Сайлентблок ресори, Лист задньої ресори №1 (корінний), Лист задньої ресори №2 (34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів» )
- ID: UA-2026-08-31-006202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239491
Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України ЄДРПОУ: 26493974ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-08-31-006197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239490
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15510000-6 Молоко та вершки (молоко ультрапастеризоване)- ID: UA-2026-08-31-006190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239489
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 22 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23553977ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки технічного стану транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-006192-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239488
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДУБОВОМАХАРИНЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ САМГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХМІЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 35469723ДК 021:2015: 71600000-4 Послуги з технічних випробувань, аналізу та консультуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дослідження води водопровідної- ID: UA-2026-08-31-006191-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239485
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ''НОВОДОЛИНСЬКА ГІМНАЗІЯ'' АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312040ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Включатель- ID: UA-2026-08-31-006205-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239484
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАРОЧКА 1812" ЄДРПОУ: 40912704ДК 021:2015: 31214140-2 Вимикачі світлаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова- ID: UA-2026-08-31-006189-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239483
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -