-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт підлоги входу до спортзалу в Новороздільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2- ID: UA-2026-09-02-011259-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270032
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з утримання території- ID: UA-2026-09-02-011269-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270031
Військова частина Т0760 ЄДРПОУ: 26642032ДК 021:2015: 77314000-4 Послуги з утримання територійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (шини)- ID: UA-2026-09-02-011261-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270030
Відділ освіти Сокирянської міської ради ЄДРПОУ: 43932985ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання...×-
Код ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Муфти електромагнітні та гідрогасники).
- ID: UA-2026-09-02-011272-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270029
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Середовище живильне- ID: UA-2026-09-02-011274-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270028
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання (перезарядження во...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання (перезарядження вогнегасників)
- ID: UA-2026-09-02-011273-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270027
Тараканівська сільська рада ЄДРПОУ: 04385403ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-09-02-011262-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270026
в/ч А 3177 ЄДРПОУ: 07742822ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з обов’язкового технічного контролю КТЗ категорії М3 (автобуси більше 8 місць для...×-
Послуга з обов’язкового технічного контролю КТЗ категорії М3 (автобуси більше 8 місць для сідіння, маса понад 5 т) ATAMAN D- 093S2 д/н ВЕ1797НЕ, Послуга з обов’язкового технічного контролю КТЗ категорії М3 (автобуси більше 8 місць для сідіння, маса понад 5 т) АС АС-Р 32053-07 МРІЯ ВЕ3621ЕК, Послуга з обов'язкового технічного контролю КТЗ категорії М2 (автобуси більше 8 місць для сідіння, маса до 5 т) ГАЗ 32213 д/н ВЕ7396ЕН ,Послуга з обов'язкового технічного контролю КТЗ категорії М2 (автобуси більше 8 місць для сідіння, маса до 5 т) ГАЗ 32213 д/н ВЕ3751АА ,Послуга з обов'язкового технічного контролю КТЗ категорії М2 (автобуси більше 8 місць для сідіння, маса до 5 т) БАЗ 22154 ВЕ0241ЕО,(ДК 021-2015-50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-011257-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270025
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Табличка зі шрифтом Брайля- ID: UA-2026-09-02-011252-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270024
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико - санітарної допомоги "Центральний" Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 33982673ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр грубої очистки 1/2- ID: UA-2026-09-02-011258-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270023
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Барвник дисп. Dufa Voliton 114 чорний 750мл. (24220000-2 - Екстракти дубильних речовин, ек...×-
Барвник дисп. Dufa Voliton 114 чорний 750мл. (24220000-2 - Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини)
- ID: UA-2026-09-02-011242-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270021
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
періодична перевірка систем вентиляційних каналів, ДК 021:2015 71630000-3- ID: UA-2026-09-02-011229-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270019
Комунальне некомерційне підприємство "Корсунь-Шевченківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Корсунь-Шевченківської міської ради ЄДРПОУ: 38950515ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивіз рідких нечистот- ID: UA-2026-09-02-011230-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270015
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3 " ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35322919ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-011213-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270014
Великожитинський ліцей Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 25315986ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-02-011233-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270013
Великожитинський ліцей Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 25315986ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -