-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обойма d16- ID: UA-2026-08-31-005332-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238610
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги- ID: UA-2026-08-31-005316-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238609
Ліцей №36 м. Житомир ім. Я.Домбровського ЄДРПОУ: 20425865ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-005297-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238604
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шайба,шпилька,гайка.- ID: UA-2026-08-31-005321-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238601
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні комунікаційні послуги на 2026 р.- ID: UA-2026-08-31-005296-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238596
Державний музей іграшки ЄДРПОУ: 33236336ДК 021:2015: 64200000-8 Телекомунікаційні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник 3ф НІК 2300 АЗЗ.2000.МС.12 Прямого включення, 120А (акт) та кабель АВВГ 2*6- ID: UA-2026-08-31-005303-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238595
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Зарядний пристрій для 2х батарей ToolKitRC M8DAC AC 1200W 50A 1-8S з вбудованим блоком жи...×-
Зарядний пристрій для 2х батарей ToolKitRC M8DAC AC 1200W 50A 1-8S з вбудованим блоком живлення
- ID: UA-2026-08-31-005313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238591
військова частина А4712 ЄДРПОУ: 26636758ДК 021:2015: 31681500-8 Зарядні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка фініш, шпаклівка старт (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 44830000-7 Мастики,...×-
Шпаклівка фініш, шпаклівка старт (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-08-31-005315-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238590
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-005295-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238588
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту мотокоси та газанокосарки- ID: UA-2026-08-31-005294-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238587
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з порізки плит та поклейки крайки- ID: UA-2026-08-31-005293-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238586
Львівська національна академія мистецтв ЄДРПОУ: 02071027ДК 021:2015: 50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мед натуральний- ID: UA-2026-08-31-005290-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238584
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 13:21)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-005277-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238578
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АПОСТОЛІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" АПОСТОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987631ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-005281-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238577
Комунальне підприємство "Знам' янська обласна бальнеологічна лікарня" Кіровоградської обласної ради ЄДРПОУ: 01995054ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плита підвісна та супутні вироби- ID: UA-2026-08-31-005288-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238576
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418) ЄДРПОУ: 14321498ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-