-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дезинфекційний засіб Жавілар ефект- ID: UA-2026-09-02-013945-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272669
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 24455000-8 Дезинфекційні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015: 60180000-3 — Прокат вантажних транспорт...×-
Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015: 60180000-3 — Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
- ID: UA-2026-09-02-013944-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272668
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМФОРТ-СЕРВІС" ЄДРПОУ: 40430436ДК 021:2015: 60181000-0 Прокат вантажних автомобілів із водіємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-02-013940-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272666
Опорний заклад освіти "КАЛИТЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КАЛИТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25299069ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інженерно-консультаційні послуги під час реконструкції «Реконструкція доку механічного ДК-...×-
Інженерно-консультаційні послуги під час реконструкції «Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: __________________ обл., м. ____________, вулиця ____________, будинок _______, ________». Коригування.»
- ID: UA-2026-09-02-013939-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272665
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран 3/4- ID: UA-2026-09-02-013938-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272664
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гальванічні елементи, батарейки- ID: UA-2026-09-02-013936-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272661
Міністерство освіти і науки України ЄДРПОУ: 38621185ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змінний фільтр та префільтр до системи очищення води eSpring (ДК 021:2015 42910000-8 Апара...×-
Змінний фільтр та префільтр до системи очищення води eSpring (ДК 021:2015 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-09-02-013932-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272659
Навчально-виховний комплекс «Інженерно-економічна школа - Львівський економічний ліцей» ЄДРПОУ: 22366871ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Проведення поточного ремонту...×-
Послуги з виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Проведення поточного ремонту службових приміщень 2-го поверху адміністративного будинку пожежного депо, А-4, 4 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Володимира Великого, 56
- ID: UA-2026-09-02-013935-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272658
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38244006ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко 2,5%, 1000гр ТМ Радимо- ID: UA-2026-09-02-013931-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272657
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛИСОВИЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ-ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 22389719ДК 021:2015: 15511000-3 МолокоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво- ID: UA-2026-09-02-013927-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272656
МУЖІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЯНОША ГУНЯДІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26098504ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний (ДК 021:2015:30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2026-09-02-013930-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272655
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Арбузинської селищної ради ЄДРПОУ: 44094941ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони твердих сортів- ID: UA-2026-09-02-013929-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272654
БОЯРСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ГАРМОНІЯ" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20611119ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бур по бетону 10*310- ID: UA-2026-09-02-013928-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272653
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Душиця, томатна паста 460 г, цукор ванільний 10 г, какао порошок 85 г, перець мелений чорн...×-
Душиця, томатна паста 460 г, цукор ванільний 10 г, какао порошок 85 г, перець мелений чорний 20 г, сіль йодована, хмелі - сунелі 15 г
- ID: UA-2026-09-02-013926-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272652
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лічильник електроенергії однофазний NIK НІК 2102-02 М2- ID: UA-2026-09-02-013925-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272651
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2269 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14322859ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-