-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач,...×-
Код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівнювання поверхонь (Відновлення асфальтобетонного покриття та тротуарної плитки після проведення ремонтних робіт інженерних мереж підприємства, поточний ремонт)
- ID: UA-2026-08-31-011908-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245187
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31150000-2 «Баласти для розрядних ламп чи трубок» (Джерело безперебійного жи...×-
ДК 021:2015 – 31150000-2 «Баласти для розрядних ламп чи трубок» (Джерело безперебійного живлення Eaton 5E Gen2 2200 USB IEC або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-31-011910-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245186
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект демонстраційного мультимедійного обладнання Тип1- ID: UA-2026-08-31-011901-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245180
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "РАТНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21754298ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти (Крохмаль кукурудзяний для закладі...×-
ДК 021:2015 - 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти (Крохмаль кукурудзяний для закладів освіти Бродівської міської ради )
- ID: UA-2026-08-31-011900-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245179
Відділ освіти Бродівської міської ради ЄДРПОУ: 44143490ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проєктно-вишукувальні роботи по об’єкту спеціального призначення “Капітальний ремонт водов...×-
Проєктно-вишукувальні роботи по об’єкту спеціального призначення “Капітальний ремонт водовідвідної та дренажної системи льотного поля аеродрому ХХХХХХ”
- ID: UA-2026-08-31-011877-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245172
Військова частина А3641 ЄДРПОУ: 09542151ДК 021:2015: 45222200-1 Проектування військових об’єктівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи- ID: UA-2026-08-31-011890-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245170
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моторна олива 5W30- ID: UA-2026-08-31-011892-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245168
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44540000-7 Ланцюги- ID: UA-2026-08-31-011903-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245167
ДК 021:2015: 44540000-7 ЛанцюгиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету (STEM лабораторія) Ліцею №38 і...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету (STEM лабораторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
- ID: UA-2026-08-31-011888-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245166
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка- ID: UA-2026-08-31-011886-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245165
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот 3. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО І-ІІІ ст. смт.Н...×-
Лот 3. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО І-ІІІ ст. смт.Нижанковичі (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-011885-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245162
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги код за ДК 021:2015 66510000-8 (послуги страхування майна юридичних осіб)- ID: UA-2026-08-31-011889-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245161
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНІ СУДОВІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 34614292ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15610000-7 «Продукція борошномельно-крупяної промисловості»- ID: UA-2026-08-31-011884-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245159
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2026-08-31-011882-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245158
Міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 26474474ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Крісло офісне, стільці ІСО- ID: UA-2026-08-31-011880-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245157
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 00:00)
-