-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-08-31-002821-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236101
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг/виконання науково-технічних робіт з "Розроблення тимчасової індивідуал...×-
Надання послуг/виконання науково-технічних робіт з "Розроблення тимчасової індивідуальної базової лінійної норми витрати палива"
- ID: UA-2026-08-31-002805-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236100
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер- ID: UA-2026-08-31-002813-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236099
Харківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 01896866ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі паніровочні (код ДК 021:2015 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних...×-
Сухарі паніровочні (код ДК 021:2015 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
- ID: UA-2026-08-31-002794-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236098
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "РАДОМИШЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21754192ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-08-31-002799-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236097
КП БОБРИЦЯ ЄДРПОУ: 34564972ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-08-31-002798-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236095
Липовецький ліцей №3 Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 21727539ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15830000-5 - Цукор і супутня продукція (Ванільний цукор, Цукор)- ID: UA-2026-08-31-002801-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236094
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна 1 групи, неколоті, твердолистяні порода деревини- ID: UA-2026-08-31-002789-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236093
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ланцюг до акумуляторної пили- ID: UA-2026-08-31-002788-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236091
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України ЄДРПОУ: 14373207ДК 021:2015: 44540000-7 ЛанцюгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду по об'єкту: «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальн...×-
Здійснення авторського нагляду по об'єкту: «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку по вул. Леся Сердюка, 56 в м. Харків» (код ДК 021:2015 71247000-1 - Нагляд за будівельними роботами)
- ID: UA-2026-08-31-002796-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236090
ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіткова продукція- ID: UA-2026-08-31-002795-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236089
Управління соціальної та ветеранської політики Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37501611ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Технічний на...×-
ДК 021:2015 код 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт на об'єкті: "Відновлення будівлі ГЕС пошкодженої внаслідок збройної агресії Російської Федерації для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго". 2 етап.")
- ID: UA-2026-08-31-002793-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236088
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою:...×-
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: шосе Салтівське, 139-В, місто Харків (код ДК 021:2015-45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-002771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236087
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування теплолічильника- ID: UA-2026-08-31-002782-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236086
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна станція переливання крові Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004835ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Гідравлічно-пневматичний прес потужність 20т PROFITOOL 0XPTHASP020HA (або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-002779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236085
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3159 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45928368ДК 021:2015: 42630000-1 Металообробні верстатиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 13:00)
-