-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування, налаштування метрологічних характеристик ваг, підгонк...×-
Послуги з технічного обслуговування, налаштування метрологічних характеристик ваг, підгонка гир еталонних
- ID: UA-2026-08-31-011396-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244670
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відновлення та заправки картриджів (ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговува...×-
Послуги з відновлення та заправки картриджів (ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки). (ПП "Реквест" - Договір № 61-26 від 26.08.2026р.).
- ID: UA-2026-08-31-011385-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244664
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги проживання учасників заходу- ID: UA-2026-08-31-011386-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244663
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів - запасні частини
- ID: UA-2026-08-31-006250-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244662
Військова частина А3519 ЄДРПОУ: 26614490ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15860000-4 Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-011376-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244660
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаки поштової оплати (марки)- ID: UA-2026-08-31-011379-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244657
Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 04057287ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту деталей двигуна автомобіля- ID: UA-2026-08-31-011365-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244656
ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 — 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів...×-
Код ДК 021:2015 — 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
- ID: UA-2026-08-31-011381-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244655
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА ЄДРПОУ: 26188567ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації - запасні частини- ID: UA-2026-08-31-007301-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244653
Військова частина А3519 ЄДРПОУ: 26614490ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання - послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту легкових автомобілів
- ID: UA-2026-08-31-008051-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244652
Військова частина А3519 ЄДРПОУ: 26614490ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп’ютер, код згідно ДК 021:2015 30213000-5 Персональні комп’ютери- ID: UA-2026-08-31-011382-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244651
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362729ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
42120000-6 Насоси та компресори - запасні частини- ID: UA-2026-08-31-007774-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244650
Військова частина А3519 ЄДРПОУ: 26614490ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна.)- ID: UA-2026-08-31-011369-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244649
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 3 ІМ. М. КОЦЮБИНСЬКОГО" ЄДРПОУ: 26176297ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання м.Кременчук- ID: UA-2026-08-31-011383-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244648
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів - запасні частини- ID: UA-2026-08-31-006665-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244646
Військова частина А3519 ЄДРПОУ: 26614490ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -