-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар (Кальцій вуглекислий) за кодом ДК 021:2015 – 14770000-9 Цезій, стронцій, рубідій і...×-
Товар (Кальцій вуглекислий) за кодом ДК 021:2015 – 14770000-9 Цезій, стронцій, рубідій і кальцій (14774000-7 Кальцій)
- ID: UA-2026-09-01-009708-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256518
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01986380ДК 021:2015: 14770000-9 Цезій, стронцій, рубідій і кальційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе курятини, філе свинини код за ЄЗС ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо- ID: UA-2026-09-01-009703-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256515
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Димовитяжне обладнання: трійник, лійка, дека (ДК 021:2015 – 42520000-7 Вентиляційне обладн...×-
Димовитяжне обладнання: трійник, лійка, дека (ДК 021:2015 – 42520000-7 Вентиляційне обладнання)
- ID: UA-2026-09-01-009680-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256509
ВЕСНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20883438ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Холодний асфальт, мішок, 25кг.- ID: UA-2026-09-01-009696-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256508
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка та випробування пожежного обладнання- ID: UA-2026-09-01-009686-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256507
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оформлення фотозони та послуги з аквагриму на заході "Окрилені Україною&quo...- ID: UA-2026-09-01-009694-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256506
Управління у справах молоді та спорту ЄДРПОУ: 33871738ДК 021:2015: 92330000-3 Послуги відпочивально-розважальних комплексівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова- ID: UA-2026-09-01-009695-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256504
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-01-009676-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256503
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, талони- ID: UA-2026-09-01-009672-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256502
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41448051ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картриджі для друкарської техніки- ID: UA-2026-09-01-009679-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256501
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
МініВалик та щітка малярна- ID: UA-2026-09-01-009660-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256500
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (електрична енергія для гуртожитку ВПО)- ID: UA-2026-09-01-009692-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256499
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45826903ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Участь в курсі "Військовий облік на підприємствах. СТАНДАРТ"- ID: UA-2026-09-01-009658-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256498
ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Закупівля енергосервісу головної наснсної станції Булгород-Дністровського МУВГ Procurement...×-
Закупівля енергосервісу головної наснсної станції Булгород-Дністровського МУВГ Procurement of energy services for the main pumping station of the Bilhorod-Dnistrovskyi Inter-district Water Management Department
- ID: UA-2026-09-01-009643-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256496
Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 21013142ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 54 дні (до 25.10.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-09-01-009637-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256495
Головне управління ПФУ у Львівській області ЄДРПОУ: 13814885ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -