-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежні двері ЕІ 60- ID: UA-2026-09-01-008578-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255399
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39130000-2 Офісні меблі . Стіл офісний; Крісло офісне; Шафа; Стіл письмовий- ID: UA-2026-09-01-008585-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255398
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-01-008580-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255397
Виконавчий комітет Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 04384368ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
клей ПВА- ID: UA-2026-09-01-008579-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255396
КП Великобичківське ВЖКП ЄДРПОУ: 30157634ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр повітряний MS250- ID: UA-2026-09-01-008572-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255395
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент ПЦ500, 25 кг- ID: UA-2026-09-01-008558-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255394
МАР'ЯНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04334933ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль йодована, сода харчова, оцет столовий 9%, лавровий лист, лимонна кислота, приправа ім...×-
Сіль йодована, сода харчова, оцет столовий 9%, лавровий лист, лимонна кислота, приправа імбир сушений, приправа каррі, приправа кмин, приправа куркума, приправа орегано, приправа часник сушений, приправа кріп сушений, приправа чебрець
- ID: UA-2026-09-01-008575-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255391
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБОМЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42025698ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування електромереж- ID: UA-2026-09-01-008568-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255389
ДК 021:2015: 50532400-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електророзподільного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічна продукція, згідно коду ДК 021 :2015: 31210000-1 Електрична апаратура для к...×-
Електротехнічна продукція, згідно коду ДК 021 :2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
- ID: UA-2026-09-01-008559-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255388
Новопразька місцева пожежно-рятувальна команда Новопразької селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 45626962ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль, крупа манна- ID: UA-2026-09-01-008554-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255387
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-01-008567-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255386
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами (м.Сарни, вул.Гагаріна,100, ТСЦ 5643)- ID: UA-2026-09-01-008570-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255385
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда сценічних конструкцій та обладнання для проведення заходу (ДК 021:2015 45223000-6...×-
Оренда сценічних конструкцій та обладнання для проведення заходу (ДК 021:2015 45223000-6 Спорудження конструкцій)
- ID: UA-2026-09-01-008561-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255384
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44060745ДК 021:2015: 45223000-6 Спорудження конструкційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі; код:39510000-0 - Вироби домашнього текстилю - за ДК 021:2015 Єдиного закупівельног...×-
Жалюзі; код:39510000-0 - Вироби домашнього текстилю - за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
- ID: UA-2026-09-01-008551-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255380
ГОРОДКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ГОРОДКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26223312ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Залучення пожежної техніки для випробуванняя опресування, промивання, продавлюваня систем...×-
Залучення пожежної техніки для випробуванняя опресування, промивання, продавлюваня систем водопостачання та їх обладнання
- ID: UA-2026-09-01-008527-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255378
Комунальне некомерційне підприємство "Локачинська лікарня" Локачинської селищної ради ЄДРПОУ: 01982933ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -