-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-000712-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233952
КП БОБРИЦЯ ЄДРПОУ: 34564972ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Провід ел. АВВГ 2х2,5+, провід ел. ПВС 3х1,5+)- ID: UA-2026-08-31-000707-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233950
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плити подрібнювальні до дробарки СМРСК ДУ-240- ID: UA-2026-08-31-000708-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233949
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 43620000-5 Частини машин для обробки мінералівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфрі підвищення кваліфікації,- ID: UA-2026-08-31-000704-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233948
ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Живі квіти- ID: UA-2026-08-31-000702-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233947
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45164197ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги пов'язані з програмним забезпеченням (включає параметризацію, налаштування та...×-
Послуги пов'язані з програмним забезпеченням (включає параметризацію, налаштування та модифікацію систем). ДК 021:2015:72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (включає параметризацію, налаштування та модифікацію систем).
- ID: UA-2026-08-31-000695-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233944
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЖИТЛОВО-ТЕХНІЧНА ІНСПЕКЦІЯ" НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38309555ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автоматичний вимикач C32.3p. 32A- ID: UA-2026-08-31-000694-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233943
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування витрат осіб, які подорожують за кордон (страхування спортсменів)- ID: UA-2026-08-31-000699-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233941
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами Сіль йодована- ID: UA-2026-08-31-000691-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233939
ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з...×-
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з оператором)
- ID: UA-2026-08-31-000690-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233938
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з гарантійного технічного обслуговування автомобільної техніки- ID: UA-2026-08-31-000671-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233936
Центр протимінної діяльності ЄДРПОУ: 26630158ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пряжа та текстильні нитки з натуральних волокон (пакля) ДК 021:2015: 19430000-9- ID: UA-2026-08-31-000693-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233935
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" Тернопільської обласної ради" ЄДРПОУ: 35492401ДК 021:2015: 19430000-9 Пряжа та текстильні нитки з натуральних волоконЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Профілі стельові та направляючі (дл...×-
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Профілі стельові та направляючі (для БудРем)
- ID: UA-2026-08-31-000692-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233934
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Проведення обов'...×-
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Проведення обов'язкового контролю транспортних засобів)
- ID: UA-2026-08-31-000687-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233933
Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради ЄДРПОУ: 40211011ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони (код за ЄЗС ДК 021:2015:15850000-1 Макаронні вироби)- ID: UA-2026-08-31-000689-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233932
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -