-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів.- ID: UA-2026-09-02-011522-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270284
Цепцевицький ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22567629ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ящик-контейнер пластиковий з кришкою, Гастроємність н/ж сталь GN 2/1-65, Кришка стандартна...×-
Ящик-контейнер пластиковий з кришкою, Гастроємність н/ж сталь GN 2/1-65, Кришка стандартна GN 2/1, Кришка стандартна GN 1/1, Лопатка Kitchen Line, Лопатка кухонна перфорована, Лопатка кухонна перфорована, Термоконтейнер, Рукавиці пекарські вогнетривкі, Кутер GoodFood або еквівалент
- ID: UA-2026-09-02-011515-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270281
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка сосна 40*140*2000 мм для створення інсталяції «Три сумки - одна любов до Сум» до Дн...×-
Дошка сосна 40*140*2000 мм для створення інсталяції «Три сумки - одна любов до Сум» до Дня міста Суми
- ID: UA-2026-09-02-011512-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270280
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)- ID: UA-2026-09-02-011507-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270279
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги КЕП (ДК 021:2015 код 72310000-1 Послуги з обробки даних, видачі сертифікатів та їх...×-
Послуги КЕП (ДК 021:2015 код 72310000-1 Послуги з обробки даних, видачі сертифікатів та їх обслуговування)
- ID: UA-2026-09-02-011520-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270278
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва ЄДРПОУ: 38945657ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Вісь коромисел, кільце фторопл...×-
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Вісь коромисел, кільце фторопластове, кільце упорне пальця розподільчого механізму, диск зчеплення, палець розподільчого механізму, гільза переднього мосту, труба шкворня, вал вертикальний, піввісь, корпус ПВМ, ричаг переднього моста)
- ID: UA-2026-09-02-011500-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270274
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» ЄДРПОУ: 33441250ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне, бензин А-95- ID: UA-2026-09-02-011503-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270273
КП Комунальник ЄДРПОУ: 40505475ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-011501-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270272
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА КУЛЬТУРИ СВАЛЯВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44634286ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медикаменти (поповнення аптечки)- ID: UA-2026-09-02-011502-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270271
Володимирський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) с. Заріччя Володимирської міської ради ЄДРПОУ: 36704169ДК 021:2015: 33697000-2 Медичні препарати, крім стоматологічних матеріалівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4 Maestro 80г- ID: UA-2026-09-02-011519-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270269
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КАМ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45397095ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай, чай каркаде- ID: UA-2026-09-02-011489-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270266
Березнянський ліцей Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 26224122ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортного засобу : Розвал схо...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортного засобу : Розвал сходження, Заміна рульової рейки (50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-011490-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270265
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09210000-4 Мастильні засоби (олива, салідол)- ID: UA-2026-09-02-011481-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270264
Відділ освіти Сокирянської міської ради ЄДРПОУ: 43932985ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж зем...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2400 га, кадастровий номер 3221284401:01:018:0079 для ведення особистого селянського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.03), що розташована по провулку Промисловий в селі Красилівка Броварського району Київської області
- ID: UA-2026-09-02-011494-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270261
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) ЄДРПОУ: 43459903ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абрикоси, персики код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-02-011487-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270260
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -