-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
90710000-7 Екологічний менеджмент- ID: UA-2026-09-02-002070-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260956
Комунальний заклад "Криничанський психоневрологічний інтернат" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 24448811ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення картриджа, заправка картриджа- ID: UA-2026-09-02-002065-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260953
Відділ соціального захисту населення Гадяцької міської ради ЄДРПОУ: 43936445ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бейдж на шнурку- ID: UA-2026-09-02-002066-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260952
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108667ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи (Перець чорний мелений, часник сушений, паприка мелена, лавровий лист...×-
Заправки та приправи (Перець чорний мелений, часник сушений, паприка мелена, лавровий лист, сіль) ДК 021:2015 – 15870000-7 Заправки та приправи
- ID: UA-2026-09-02-002047-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260948
Білоцерківська гімназія - початкова школа № 15 Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 20579114ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобіля MAN TGE 4*2 KASTEN T BM9206EH WMA...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобіля MAN TGE 4*2 KASTEN T BM9206EH WMA33VUYXP9018516 (Код за ЄЗС ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-002056-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260947
Бахмацька міська рада ЄДРПОУ: 04061702ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи. Морква. Буряк. Капуста. Банан. Персик....×-
ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи. Морква. Буряк. Капуста. Банан. Персик. Огірок свіжий. Перець свіжий. Відповідно до договору № 888 від 02.09.2026 року та додатків до нього. Додатково виділені кошти згідно рішення сімдесят дев’ятої сесії VІІІ скликання від 20 серпня 2026 року за № 13-79/2026 «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної територіальної громади на 2026 рік.
- ID: UA-2026-09-02-002061-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260942
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення Антивірус ESET NOD32 Antivirus для 2 ПК- ID: UA-2026-09-02-002064-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260941
Захарівська селищна рада Роздільнянського района Одеської області ЄДРПОУ: 04378882ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування (заправка катриджу,регенерація катриджу, ремонт принтера, ремонт м...×-
Технічне обслуговування (заправка катриджу,регенерація катриджу, ремонт принтера, ремонт монітору) (ДК 021:2015 - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
- ID: UA-2026-09-02-002051-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260940
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао 15840000-8 - Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-02-002053-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260937
ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 8 ВМР ЄДРПОУ: 22428299ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні (сметана,кефір,йогурт)- ID: UA-2026-09-02-002057-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260936
ГІМНАЗІЯ №2 ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23545558ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр автомобільний- ID: UA-2026-09-02-002052-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260935
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Новокальчевської сільської ради об'єднаної територіальної громади" ЄДРПОУ: 40259687ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)- ID: UA-2026-09-02-002044-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260934
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по вивозу та захороненню твердих побутових відходів- ID: UA-2026-09-02-002058-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260933
КЗ Центр культури,дозвілля та туризму Вигодянської сільської ради Одеського району, Одеської області ЄДРПОУ: 44582495ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скраплений газ- ID: UA-2026-09-02-002055-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260932
КП "Водолій" ЄДРПОУ: 43545782ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль; Сода; Оцет 9%- ID: UA-2026-09-02-002042-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260928
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -