-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Грунтовка універсальна акрилова VITA...×-
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Грунтовка універсальна акрилова VITALY 5л, шпаклівка стартова Aygips IZO Start 25кг, шпаклівка фінішна Aygips Saten Ultra White 25кг)
- ID: UA-2026-08-31-000175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233418
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензлики, валіки,шпателі- ID: UA-2026-08-31-000174-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233417
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покривала- ID: UA-2026-08-31-000172-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233416
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуга з хмарного зберігання ключів- ID: UA-2026-08-31-000170-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233415
КУ "Центр надання соціальних послуг" Катлабузької селищної ради Ізмаїльського району Одеської області. ЄДРПОУ: 41054487ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для господарської діяльності (Лампа світлодіодна 9W G13)- ID: UA-2026-08-31-000171-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233413
Виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради ЄДРПОУ: 04526970ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-000169-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233412
ПЕТРО-МИХАЙЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04353296ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту монітора пацієнта 19348, інв. №1014019349, системи обігріву конвекційної...×-
Послуги з ремонту монітора пацієнта 19348, інв. №1014019349, системи обігріву конвекційної War Touch 9198, інв. №10147141507 та пристрою для обігріву пацієнта Bair Hugger 025532, інв. №1014700521 за кодом ДК 021:2015 - 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
- ID: UA-2026-08-31-000167-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233411
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 64110000-0 - Поштові послуги (Послуги з пересилання письмової кореспонденції...×-
ДК 021-2015: 64110000-0 - Поштові послуги (Послуги з пересилання письмової кореспонденції та документів)
- ID: UA-2026-08-31-000168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233410
ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Реактиви та контрастні речовини- ID: UA-2026-08-31-000166-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233409
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ПОКРОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43969349ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультаційні послуги у сфері інформатизації (ДК 021:2015: 72266000-7 Консул...×-
Інформаційно-консультаційні послуги у сфері інформатизації (ДК 021:2015: 72266000-7 Консультаційні послуги, з питань програмного забезпечення)
- ID: UA-2026-08-31-000164-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233408
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради ЄДРПОУ: 37755220ДК 021:2015: 72266000-7 Консультаційні послуги з питань програмного забезпеченняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини різні- ID: UA-2026-08-31-000165-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233407
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вимірювальні прилади (ДК 021:2015 38340000-0 Прилади для вимірювання величин)- ID: UA-2026-08-31-000163-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233406
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ізострічка- ID: UA-2026-08-31-000162-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233405
ЧЕРНІВЕЦЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКСВІТЛО" ЄДРПОУ: 05451090ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі. Код ДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-000161-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233404
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення землевпорядної документації для оформлення права користування земельними ділян...×-
Розроблення землевпорядної документації для оформлення права користування земельними ділянками для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Рівне Рівненської міської ради Рівненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-08-31-000160-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233403
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -