-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Полотно для натяжної стелі. Вставка декоративна для натяжної тселі- ID: UA-2026-09-04-010645-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299323
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини, матеріали та супутні товари до бензо- мототехніки- ID: UA-2026-09-04-010640-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299320
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печатка ∅40мм на автоматичній оснастці згідно коду дк021:2015 (СPV):30190000-7 - "Оф...×-
Печатка ∅40мм на автоматичній оснастці згідно коду дк021:2015 (СPV):30190000-7 - "Офісне устаткування та приладдя різне"
- ID: UA-2026-09-04-010631-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299319
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНОТОПСЬКИЙ КОМУНСЕРВІС" ЄДРПОУ: 30281192ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бітуми нафтові дорожній БНД 70/100, ДСТУ 4044:2019 або ДСТУ EN 12591:2017, налив- ID: UA-2026-09-04-010635-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299318
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом- ID: UA-2026-09-04-010636-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299317
ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга зі встановлення вимірювального обладнання: монтаж вузла вводу водопостачання з мон...×-
Послуга зі встановлення вимірювального обладнання: монтаж вузла вводу водопостачання з монтажем лічильників води
- ID: UA-2026-09-04-010632-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299316
НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ГАРМОНІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21340160ДК 021:2015: 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби д/чищення підлоги, сантехніки, труб, меблів, універсальний- ID: UA-2026-09-04-010639-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299315
Музей гетьманства ЄДРПОУ: 21570434ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних- ID: UA-2026-09-04-010637-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299314
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 523n 18 208766- ID: UA-2026-09-04-010627-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299313
Відділ культури ,сім`ї,молоді,та спорту Городнянської міської ради. ЄДРПОУ: 42039130ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкозшивачі та супутнє приладдя- ID: UA-2026-09-04-010628-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299312
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради ЄДРПОУ: 43983610ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія з розподілом- ID: UA-2026-09-04-010617-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299305
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ "ПІВДЕННИЙ БУГ" ЄДРПОУ: 08733794ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги організації одноразового харчування учнів Чемернянскої гімназії Сарненської міськ...×-
Послуги організації одноразового харчування учнів Чемернянскої гімназії Сарненської міської ради
- ID: UA-2026-09-04-010622-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299304
ЧЕМЕРНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22558872ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розбудова комплексної системи відеоспостереження «Безпечна Полтавщина» - Код ДК 021:2015 -...×-
Розбудова комплексної системи відеоспостереження «Безпечна Полтавщина» - Код ДК 021:2015 - 35120000-1 «Системи та пристрої нагляду та охорони»
- ID: UA-2026-09-04-010596-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299302
Головне управління Національної поліції в Полтавській області ЄДРПОУ: 40108630ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арка задня крила "Lanos"- ID: UA-2026-09-04-010599-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299301
Комунальне підприємство "Універсал 2005" Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 33962950ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертна оцінка кошторису на проектно-вишукувальні роботи по об'єкту благоустрою: &q...×-
Експертна оцінка кошторису на проектно-вишукувальні роботи по об'єкту благоустрою: "Капітальний ремонт благоустрою парку "Перемога" у Дніпровському районі".(Зовнішні інженерні мережі-зовнішнє освітлення) (ДК 021:2015, 71310000-4-Консультаційні послуги у галузах інженерії та будівництва)
- ID: UA-2026-09-04-010603-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299300
КИЇВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА "КИЇВЗЕЛЕНБУД" ЄДРПОУ: 03362123ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -