-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Апаратура для запису та відтворення аудіоматеріалу- ID: UA-2026-09-04-012825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301504
Військова частина А4123 ЄДРПОУ: 26632654ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали та книги- ID: UA-2026-09-04-012842-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301503
Стрийська хорова школа " Щедрик" ЄДРПОУ: 22425154ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з незнімного протезування металокерамікою- ID: UA-2026-09-04-012835-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301500
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЗНІВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03074602ДК 021:2015: 85111600-6 Ортопедичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи та борошно- ID: UA-2026-09-04-012841-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301499
Високівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344191ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (яйця)- ID: UA-2026-09-04-012829-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301497
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-04-012832-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301495
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Номерний знак 8-1-1, свідоцтво про реєстрацію машин- ID: UA-2026-09-04-012827-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301492
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ВОЛОДАРКА" ЄДРПОУ: 35450817ДК 021:2015: 75120000-3 Адміністративні послуги державних установЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кнаф Фугенфюлер 5кг для швів ГК- ID: UA-2026-09-04-012824-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301490
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельна електростанція резервною потужністю не менше 110 кВт у кожусі- ID: UA-2026-09-04-012823-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301489
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) 10 МОБІЛЬНИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1496) ЄДРПОУ: 23311346ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сушильні машини- ID: UA-2026-09-04-012826-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301488
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495 ЄДРПОУ: 14321914ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-012821-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301486
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошки з фанери ФСФ- ID: UA-2026-09-04-012819-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301484
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Брус, дошки- ID: UA-2026-09-04-012820-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301483
Військова частина А2602 ЄДРПОУ: 08023064ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 23:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пакет оновлень для програмного забезпечення Oxygen Forensic Detective- ID: UA-2026-09-04-012816-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301481
ДК 021:2015: 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 17:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
А2018 Абсорбуючий порошок (пудра) ZenSetiv, 28,3 г, згідно ДК 021:2015: 33140000-3 - Медич...×-
А2018 Абсорбуючий порошок (пудра) ZenSetiv, 28,3 г, згідно ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали
- ID: UA-2026-09-04-012813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301480
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОЛОНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37916075ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 16:49)
-