-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паста та пакля- ID: UA-2026-08-31-001118-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234366
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005421ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44530000-4 Кріпильні деталі (Болт мебл. 6х40 оц.+, гайка шг.оц. М6+, шур. УН.Ж/Ц 4х16 (42/...×-
44530000-4 Кріпильні деталі (Болт мебл. 6х40 оц.+, гайка шг.оц. М6+, шур. УН.Ж/Ц 4х16 (42/1000шт), стяжка (хомут д/каб.) 250х5 Скім, скоба 6мм для степлера 1000 шт.)
- ID: UA-2026-08-31-001115-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234365
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з супроводу програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку- ID: UA-2026-08-31-001114-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234364
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42686526ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки ASUS Vivobook 15X150VA (X1504VA-BQ4292)- ID: UA-2026-08-31-001112-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234363
Фінансове управління Васильківської міської ради ЄДРПОУ: 02318019ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів управління освіти Шосткинськ...×-
Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів управління освіти Шосткинської міської ради Сумської області
- ID: UA-2026-08-31-001111-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234361
Управління освіти Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 22978663ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик, шпаклівка, штукатурка, клей-піна для Канівського відділення- ID: UA-2026-08-31-001108-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234358
Державна установа “Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України” ЄДРПОУ: 38469768ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код CPV 71330000-0 по ДК 021:2015 Інженерні послуги різні (Послуги з завантаження переміщ...×-
Код CPV 71330000-0 по ДК 021:2015 Інженерні послуги різні (Послуги з завантаження переміщення та розвантаження шунтуючого реактора при виконанні капітального ремонту). РПЗ - 2.29.
- ID: UA-2026-08-31-001104-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234355
ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист металевий 10мм- ID: UA-2026-08-31-001101-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234352
КП "ЖИТЛОКОМУНСЕРВІС -Т" ЄДРПОУ: 34886787ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-08-31-001094-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234350
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Скоба будівельна- ID: UA-2026-08-31-001100-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234349
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-08-31-001097-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234345
Державний навчальний заклад "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 20986842ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Емаль грунтуюча антикорозійна чорна 3в1 0,9кг; Емаль грунтуюча антикорозійна зелена 3в1 0...×-
Емаль грунтуюча антикорозійна чорна 3в1 0,9кг; Емаль грунтуюча антикорозійна зелена 3в1 0,9кг; Емаль грунтуюча антикорозійна коричнева 3в1 0,9кг; Емаль грунтуюча антикорозійна біла3в1 0,9кг.
- ID: UA-2026-08-31-001074-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234344
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів- ID: UA-2026-08-31-001095-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234343
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01993581ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 31650000-7 Ізоляційне приладдя ( Ізолента шматяна)- ID: UA-2026-08-31-001092-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234342
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01997297ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-08-31-001093-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234341
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -