-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підключення мобільних телефонів та надання послуг мобільного зв'язку- ID: UA-2026-09-02-011433-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270203
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БОГУСЛАВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01994126ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2026-09-02-011431-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270202
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44377770ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Зарядна станція IEETEK Singo 3000 Portable Power Station- ID: UA-2026-09-02-011343-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270201
Військова частина А4465 ЄДРПОУ: 08228725ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 16:09)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з навчання фахівців з публічних закупівель- ID: UA-2026-09-02-011441-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270200
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1491 ЄДРПОУ: 14321848ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-011427-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270199
Ліцей №1 селища Крижопіль КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20103727ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2026-09-02-011405-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270198
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Міністерства внутрішніх справ України" ЄДРПОУ: 14317108ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Йорш туалетний- ID: UA-2026-09-02-011440-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270196
Державне спеціалізоване підприємство "Екоцентр" ЄДРПОУ: 40248151ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер- ID: UA-2026-09-02-011430-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270195
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення комплексної експертизи проекту будівництва "Капітальний ремонт підвалу з о...×-
Проведення комплексної експертизи проекту будівництва "Капітальний ремонт підвалу з облаштуванням приміщення подвійного призначення (цивільного захисту) у Новокалинівському ліцеї на пл.Авіації,25 в м.Новий Калинів Самбірського району Львівської області." Коригування.
- ID: UA-2026-09-02-011432-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270194
Відділ освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради ЄДРПОУ: 40237003ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Свинцево-кислотні акумуляторні батареї (код 31430000-9 національного класифікатора України...×-
Свинцево-кислотні акумуляторні батареї (код 31430000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-02-011429-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270193
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: &quo...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: "Капітальний ремонт ліфта житлового будинку за адресою: вул. Івана Авраменка,8 (під'їзд 3), м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.,50076"
- ID: UA-2026-09-02-011423-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270191
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-02-011417-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270190
Смідинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Малятко" ЄДРПОУ: 23018066ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права використання КП"Програмний комплекс "Варта",обробка...×-
Послуги з надання права використання КП"Програмний комплекс "Варта",обробка даних та формування кваліфікаційних сертифікатів відкритих ключів
- ID: UA-2026-09-02-011418-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270188
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛІЦЕЙ №4 ІМЕНІ ПАВЛА ЖУКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22787118ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з прочищення каналізаційної мережі за адресою вул. Коперника 16- ID: UA-2026-09-02-011421-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270187
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-02-011426-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270186
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -