-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з ремонту та заміни запчастин- ID: UA-2026-09-02-003965-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262807
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор (код за ЄЗС ДК 021:2015:15830000-5 - Цукор і супутня продукція)- ID: UA-2026-09-02-003937-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262806
Яблунівська сільська рада ЄДРПОУ: 04415896ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління- ID: UA-2026-09-02-003949-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262804
Вільнянське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 36415134ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення психофізіологічної експертизи код ДК 021:2015 - 85110000-3 послуги лі...×-
Послуги з проведення психофізіологічної експертизи код ДК 021:2015 - 85110000-3 послуги лікувальних закладів та супутні послуги
- ID: UA-2026-09-02-003930-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262803
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРЕМЕНЧУКГАЗ" ЄДРПОУ: 03351734ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Іграшки- ID: UA-2026-09-02-003940-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262800
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40109131ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування організаційної техніки (заправка та відновле...×-
Послуги з поточного ремонту та обслуговування організаційної техніки (заправка та відновлення картриджів)
- ID: UA-2026-09-02-003929-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262797
ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ КИСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43910322ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-02-003925-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262796
КЗ Опорний заклад освіти "Червонослобідський ліцей" ЄДРПОУ: 25668348ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз 1 л.- ID: UA-2026-09-02-003946-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262794
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-02-003938-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262793
Заклад дошкільної освіти №39 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061812ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Технічне об...×-
ДК 021:2015 код 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Технічне обслуговування екскаватора-навантажувача "JCB 3CX 45403CA" для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-09-02-003933-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262792
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Концентрат G12-20л- ID: UA-2026-09-02-003950-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262791
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Прецизійний поворотний стіл з...×-
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Прецизійний поворотний стіл з комплектом допоміжного обладнанням)
- ID: UA-2026-09-02-003922-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262790
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" ЄДРПОУ: 02568182ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник ПВХ перфорований з сіткою 3,0 м (10х10см,160 г/м2). Код Товару за Єдиним закупівель...×-
Кутник ПВХ перфорований з сіткою 3,0 м (10х10см,160 г/м2). Код Товару за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
- ID: UA-2026-09-02-003931-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262789
Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського ЄДРПОУ: 05417058ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1800W 1024Wh за ДК 021:2015-31430000-9 Електричні акумулят...×-
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1800W 1024Wh за ДК 021:2015-31430000-9 Електричні акумулятори
- ID: UA-2026-09-02-003927-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262788
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі за ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-003926-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262787
Білоцерківська гімназія - початкова школа № 15 Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 20579114ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -