-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки - Паперові рушники Margo 2 ш...×-
Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки - Паперові рушники Margo 2 шари 500 відривів, серветки вологі Superfresh
- ID: UA-2026-09-02-011184-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269980
Кременецьке управління Державної казначейської служби України Тернопільської області ЄДРПОУ: 37766394ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коліно ПНД, муфта ПНД, трійник чавунний, труба, перехід- ID: UA-2026-09-02-011211-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269978
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ніпель 3/4зз, МРЗ 25х3/4, кут 25х3/4з, труба композит 25, муфта 25, коліно 90х25, згон 20,...×-
Ніпель 3/4зз, МРЗ 25х3/4, кут 25х3/4з, труба композит 25, муфта 25, коліно 90х25, згон 20, муфта стальна 20
- ID: UA-2026-09-02-011214-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269977
Національний університет водного господарства та природокористування ЄДРПОУ: 02071116ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний ( пакет 0,02гр)- ID: UA-2026-09-02-011217-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269976
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " Берестинська міська лікарня" ЄДРПОУ: 02002701ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт системного блоку" за кодом ДК 021:2015 50320000-4 - "Послу...×-
"Поточний ремонт системного блоку" за кодом ДК 021:2015 50320000-4 - "Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп'ютерів".
- ID: UA-2026-09-02-011212-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269975
Білоцерківська міська державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 22201816ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту водопровідної мережі- ID: UA-2026-09-02-011206-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269974
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТУДЕНЯНСЬКИЙ КОМУНГОСП" СТУДЕНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44456458ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення- ID: UA-2026-09-02-011203-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269972
Виконавчий комітет Лохвицької міської ради ЄДРПОУ: 41812483ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і...×-
50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (50413200-5 - послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-011199-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269970
Івано-Франківський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03188748ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Таблички- ID: UA-2026-09-02-011202-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269969
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеції- ID: UA-2026-09-02-011204-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269968
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОБЕРЕЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43932854ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бокси монтажні - код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захист...×-
Бокси монтажні - код ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
- ID: UA-2026-09-02-011186-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269967
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та...×-
Код ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-02-011183-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269966
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3011 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313871ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015:...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Гідрозамок автогідропідіймача АГП-22)
- ID: UA-2026-09-02-011198-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269965
КП "Служба муніципального управління" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 43032947ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого та невиробничого обладнання, госпо...×-
Комплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого та невиробничого обладнання, господарчі товари
- ID: UA-2026-09-02-011188-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269964
Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Буринської міської ради ЄДРПОУ: 45285931ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка картриджа- ID: UA-2026-09-02-011195-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269963
ЩИБОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04404421ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -