-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик, основа для вирівнювання, суміш "Короїд", цемент- ID: UA-2026-09-02-009004-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267788
КЗ ТВ "Пелагіївський" ЄДРПОУ: 38551946ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання оновлених версій програмної продукції Будівельні технології: кошторис 72260000...×-
Постачання оновлених версій програмної продукції Будівельні технології: кошторис 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
- ID: UA-2026-09-02-009003-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267787
Комунальне підприємство "ЕКО-САН" ЄДРПОУ: 38429746ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(ПК-26Т_0364_ВО) Мило господарське- ID: UA-2026-09-02-008998-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267784
ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 38550000-5 (Прилади обліку теплової енергії)- ID: UA-2026-09-02-008988-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267776
КП "Коменергосервіс" ЄДРПОУ: 36639101ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт асфальтного покриття дороги по вул. Різдвяна в с. Дубіївка, Черкаського...×-
Капітальний ремонт асфальтного покриття дороги по вул. Різдвяна в с. Дубіївка, Черкаського району, Черкаської області (ділянка 3)
- ID: UA-2026-09-02-008977-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267775
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410918ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сумка транспортна індивідуальна- ID: UA-2026-09-02-008991-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267774
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-02-008994-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267773
Маломидський ліцей Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 24171657ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Труби профільні- ID: UA-2026-09-02-008971-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267772
20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) ЄДРПОУ: 23313842ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подушка двигуна (34310000-3 - Двигуни та їх частини)- ID: UA-2026-09-02-008992-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267771
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері інформації. Інформаційно-консультативні послуги по встановленню антивіруса- ID: UA-2026-09-02-008990-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267769
ЯМНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "ЗІРОНЬКА" ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26483390ДК 021:2015: 48760000-3 Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло- ID: UA-2026-09-02-008978-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267768
Березотіцька класична гімназія Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 23547161ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Булгур- ID: UA-2026-09-02-008980-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267767
МУРАФСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228775ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по перезарядці картриджа, послуга по заміні фотобарабана, послуга по заміні валу п...×-
Послуга по перезарядці картриджа, послуга по заміні фотобарабана, послуга по заміні валу первинного заряду
- ID: UA-2026-09-02-008984-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267766
Тернопільська районна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00704712ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуги з постачання програмного забезпеч...×-
«Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуги з постачання програмного забезпечення (Доступ до Порталу РАДНИК у сфері публічних закупівель).
- ID: UA-2026-09-02-008985-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267765
Державний навчальний заклад «Новояворівське вище професійне училище» ЄДРПОУ: 05536969ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проведення експертизи кошторисної частини робочого проєкту будівництва "капітальний р...×-
проведення експертизи кошторисної частини робочого проєкту будівництва "капітальний ремонт хірургічного відділення з малоінвазивними методами діагностики та лікування КНП "Калуська ЦРЛ" за адресою вул. Медична,6 в м. Калуш Івано-Франківської бласті"
- ID: UA-2026-09-02-008983-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267763
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Калуської міської ради Івано-Франківської області" ЄДРПОУ: 33578224ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -