-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Створення кошторисної документації на : «Поточний ремонт приміщення освітнього простору К...×-
Створення кошторисної документації на : «Поточний ремонт приміщення освітнього простору Київського освітнього центру № 2"
- ID: UA-2026-09-03-011275-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284651
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя,товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харч...×-
Кухонне приладдя,товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-03-011248-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284650
КП Ямпільське ЄДРПОУ: 44476338ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЛЕД панелі (ДК 021:2015:31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура)- ID: UA-2026-09-03-011276-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284648
ВІДДІЛ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43968587ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та ле...×-
ДК 021: 2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Перемикач 2-0-1 без фіксації; блок контакт NO)
- ID: UA-2026-09-03-011257-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284647
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Захисників України в м. Берестин Харківської області- ID: UA-2026-09-03-011265-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284645
Берестинський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 03358630ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумулятори (ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори)- ID: UA-2026-09-03-011245-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284644
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38328929ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання посуду- ID: UA-2026-09-03-011282-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284643
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги медичних лабораторій- ID: UA-2026-09-03-011247-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284642
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторійЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Причіп типу Лафет- ID: UA-2026-09-03-011120-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284638
Військова частина А0853 ЄДРПОУ: 07794629ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунт рослинний; 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі за ДК 021:2015 Єдиного зак...×-
Грунт рослинний; 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-03-011256-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284636
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
OSB-плита- ID: UA-2026-09-03-011284-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284635
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випр...×-
ДК 021:2015 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (повірка шахтні та інші сигналізатори і аналізатори горючих парів переносні, шахтні інтерферометри)
- ID: UA-2026-09-03-011254-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284634
Комунальне некомерційне підприємство "Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 38072476ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт підлоги спортивного залу (улаштування гумового покриття) нежитлового примі...×-
Поточний ремонт підлоги спортивного залу (улаштування гумового покриття) нежитлового приміщення №110 закладу "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №5" за адресою: м.Вінниця, вул. Стеценка, 50
- ID: UA-2026-09-03-011266-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284632
ЗАКЛАД "МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №5" ЄДРПОУ: 24897845ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Про закупівлю будівельних інструментів, інвентарю та матеріалів- ID: UA-2026-09-03-011238-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284630
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 0742 ЄДРПОУ: 24982516ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 31420000-6 Гальванічні батареї (Портативна станція YATO YT 83095)- ID: UA-2026-09-03-011244-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284629
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44131710ДК 021:2015: 31420000-6 Гальванічні батареїАктивна -