-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 015:2015 - 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представниц...×-
код ДК 015:2015 - 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Надання правової допомоги та юридично-консультаційних послуг)
- ID: UA-2026-09-04-011075-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299751
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03327664ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Смуга сталева- ID: UA-2026-09-04-011054-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299747
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба водоемульсійна Дюфа Матлатекс 14 кг; Фарба Декор Акрилова 400 гр срібло; Фарба водое...×-
Фарба водоемульсійна Дюфа Матлатекс 14 кг; Фарба Декор Акрилова 400 гр срібло; Фарба водоемульсійна Дюфа 14 кг; Фарба Декор Акрилова 400 гр перлина; Емаль ПФ-115 Фарбекс Сіра 2.8 кг
- ID: UA-2026-09-04-011058-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299745
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-011051-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299744
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ "АГРОНОМІЧНА ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір туалетний, рушник паперовий, серветки- ID: UA-2026-09-04-011052-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299743
Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 24548027ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обстеження комп’ютерної техніки, медичного обладнання, електро-обладн...×-
Послуги з технічного обстеження комп’ютерної техніки, медичного обладнання, електро-обладнання, механічного обладнання, різноманітних пристроїв та приборів, іншого устаткування
- ID: UA-2026-09-04-011060-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299738
Державне некомерційне підприємство "Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 23598715ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інже...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (послуги по проведенню експертизи по об’єкту: «Реконструкція приміщень першого поверху прибудови літера «А5-4», «А6-4» зі створення відділення реабілітації з благоустроєм прилеглої території КНП «ВОДКЛ ВОР» за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 108 (коригування)КНП «ВОДКЛ ВОР» за адресою :Україна, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,108» (коригування)
- ID: UA-2026-09-04-011046-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299737
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (рулетка)- ID: UA-2026-09-04-011061-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299735
БЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04412366ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та...×-
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані)
- ID: UA-2026-09-04-011050-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299734
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з реєстрації електронного ппідпису- ID: UA-2026-09-04-011063-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299731
КУ Київської обласної ради "Центр освітніх інновацій та консалтингу" ЄДРПОУ: 32792069ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпилька М8- ID: UA-2026-09-04-011043-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299729
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банани, яблука, апельсини, буряк столовий, цибуля, морква, капуста, картопля, огірки , пом...×-
Банани, яблука, апельсини, буряк столовий, цибуля, морква, капуста, картопля, огірки , помідори
- ID: UA-2026-09-04-011044-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299728
КУРОЗВАНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "КАПІТОШКА" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37735157ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка металева.- ID: UA-2026-09-04-011064-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299727
Добромильська міська рада ЄДРПОУ: 04056003ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту автомобільного транспорту, а саме: заміна лобового скла трансп...×-
Послуга з поточного ремонту автомобільного транспорту, а саме: заміна лобового скла транспортного засобу ЗАЗ А08А2В – 10 Лозуватського ліцею ім. Т.Г. Шевченка Лозуватської сільської ради
- ID: UA-2026-09-04-011040-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299725
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі- ID: UA-2026-09-04-011047-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299724
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -