-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реле\пускач- ID: UA-2026-09-01-006886-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253714
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3116 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45842155ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання в користування ККЕ Укртелекому, а також технічні, організаційні та економічні умов...×-
Надання в користування ККЕ Укртелекому, а також технічні, організаційні та економічні умови прокладання кабелів електронних комунікаційних мереж Замовника в ККЕ Укртелекому
- ID: UA-2026-09-01-006881-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253713
8 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38299914ДК 021:2015: 64220000-4 Телекомунікаційні послуги, крім послуг телефонного зв’язку і передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-01-006884-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253712
Радивилівський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02547211ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
3122:(2026) - ДК 021:2015: 31220000-4 — Елементи електричних схем (Комплект з’єднувальних...×-
3122:(2026) - ДК 021:2015: 31220000-4 — Елементи електричних схем (Комплект з’єднувальних кабелів з клемами для АКБ)
- ID: UA-2026-09-01-006883-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253711
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хіру...×-
Код ДК 021:2015 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
- ID: UA-2026-09-01-006870-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253709
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вершкове масло- ID: UA-2026-09-01-006874-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253707
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "СТРУМОЧОК" ПОЧАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40097080ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робочий одяг кухаря- ID: UA-2026-09-01-006879-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253706
КП Перегонівський ліцей Перегонівської сільської ради ЄДРПОУ: 32932925ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коло відрізне алмазне Ø 230- ID: UA-2026-09-01-006878-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253705
ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Граната імітаційно-тренувальна- ID: UA-2026-09-01-006875-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253703
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1492 ЄДРПОУ: 14321475ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини (карданчик вала рульового AH-AVTO E-n)- ID: UA-2026-09-01-006869-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253701
Берестечківська міська рада ЄДРПОУ: 04051262ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мати мінераловатні- ID: UA-2026-09-01-006868-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253700
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 14920000-6 Вторинна неметалева відновлена сировинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко 0.9л- ID: UA-2026-09-01-006865-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253697
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт даху над сценою Смілянського міського будинку культури , за адресою Черкас...×-
Поточний ремонт даху над сценою Смілянського міського будинку культури , за адресою Черкаська обл., м.Сміла, вул. Соборна, 100 (ДК 021:2015 (CPV): 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-01-006858-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253696
Смілянський міський будинок культури ЄДРПОУ: 40912112ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (налив)- ID: UA-2026-09-01-006866-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253694
Комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 13966170ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
3143:(2026) - ДК 021:2015: 31434000-7 – Літієві акумуляторні батареї (Акумуляторна батарея...×-
3143:(2026) - ДК 021:2015: 31434000-7 – Літієві акумуляторні батареї (Акумуляторна батарея Must LiFePO4 LP15-24100 25.6V 100Ah, 2,56 kWh, BMS50A@4S, 6000 cycles, 522x240x218, 23kg.)
- ID: UA-2026-09-01-006861-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253693
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -